Start.up.press to nowy projekt Polska Press Grupy dla wszystkich, którzy prowadzą startupy albo myślą o wystartowaniu z własną firmą. O kobietach w branży IT w startupach opowiada Kamila Sidor, założycielka i CEO Geek Girls Carrots.

Kiedy powstała i czym zajmuje się Geek Girls Carrots? W ilu obecnie krajach jest GGC i jak duża jest społeczność? Jaki jest procent kobiet w Polsce zaangażowanych w IT i jak wiele z nich jest właścicielkami startupów? Co jest barierą wejścia kobiet do branży IT? Czy trzeba umieć kodować, żeby założyć startup? Najpopularniejsze w Polsce dziewczyny w startupach?

Bohaterką dzisiejszego odcinka jest Kamila Sidor, założycielka Geek Girls Carrots

start.up.press to nowy projekt Polska Press Grupy dla wszystkich, którzy prowadzą startupy lub dopiero myślą o wystartowaniu z własną firmą. Polska Press to grupa medialna, która oprócz wydawania prasy i dzienników regionalnych jest aktywnym graczem na rynku internetowym i nowych technologii. Nasze serwisy informacyjne zajmują pierwsze miejsce w badaniach Internetu. Działamy intensywnie w świecie mediów internetowych i nowych technologii i chcemy to wykorzystać pomagając młodym firmom osiągnąć sukces. Chcemy promować i wspierać młode polskie biznesy, przedsiębiorczość i własną aktywność zawodową. Dlatego uruchomiliśmy projekt start.up.press. - dla wszystkich, którzy już działają w biznesie startupowym lub dopiero o tym myślą. W specjalnie przygotowanych odcinkach wideo będziemy przybliżać świat startupów. Dzięki naszym poradnikom dowiesz się m.in. Kim są anioły biznesu? Czy mogą Ci pomóc rozwinąć Twój biznes? Jak rozwinąć swój biznes poprzez programy akceleracyjne? Kto może otrzymać wsparcie dzięki wehikułom finansowym Jakich innowacji potrzebują duże przedsiębiorstwa? Jakie firmy mogą zainwestować w Twój start-up?