Apartamentowe osiedle Ogrody Hallera położone jest w willowej okolicy Grabiszynku i Borka u zbiegu al. Hallera i Ojca Beyzyma we Wrocławiu. Trwa realizacja V etapu budowy osiedla. W ofercie aktualnie jest 150 mieszkań w pięciu budynkach, które będą gotowe w lipcu 2015 (budynki B1,B2) i w marcu 2016 (budynki C1,C2,C3).Do wyboru są 2-pokojowe mieszkania z osobnymi kuchniami lub aneksami (od 40 mkw). Dla rodzin 3- i 4-pokojowe apartamenty (od 60 mkw do 100 mkw), w reprezentacyjnych miejscach w budynku, z oknami wychodzącymi na dwie strony świata.

Wszystkie mieszkania mają słoneczne balkony i tarasy z widokiem na tereny zielone. Pomieszczenia są wyposażone w drewniane okna oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy C. Okna i drzwi balkonowe parterowych lokali posiadają rolety zewnętrzne. Cena mieszkań w budynku B kształtuje się od 6900 zł za mkw.

W budynku C będzie ona wynosić od 6 500 zł za mkw. Za komórki lokatorskie będzie trzeba zapłacić 3 000zł za mkw.

Dodatkowo można nabyć miejsce postojowe naziemne, za które zapłacimy 19 tys. zł ,podziemne pojedyncze - 40 tys. zł i podziemne podwójne – 59 tys. Punktem zarządzania nieruchomością jest komfortowa recepcja. Nad spokojem i bezpieczeństwem mieszkańców czuwa ochrona oraz inteligentne systemy elektroniczne. Inwestycja jest ogrodzona i chroniona 24 godziny na dobę. Każdy budynek tego osiedla ma własną przestrzeń rekreacyjną, w którą wchodzą także monitorowane place zabaw.

Bliskość niezbędnych punktów usługowych, szkół, centrów handlowych, sportowych oraz dostęp do terenów rekreacyjnych w parku Grabiszyńskim i Południowym zaspokaja najistotniejsze potrzeby mieszkańców. Docenianym aspektem inwestycji jest zieleń. Osiedle wraz z kolejnym etapem powiększy się o ogrodową pergolę i zielone przestrzenie wewnętrznych dziedzińców. Przyroda na osiedlu ma zarówno charakter prywatnych ogródków jak i stref ogólnodostępnych  - to miejsca spotkań sąsiedzkich. Z najbliższym etapem lokatorzy otrzymają także własny klub fitness.