Tegoroczny Czarny Piątek przypada 25 listopada. Tego dnia wiele sklepów oferuje duże, nawet 70-procentowe zniżki. Sprawdź listę sklepów organizujących wyprzedaże podczas Czarnego Piątku.

Kiedy jest CZARNY PIĄTEK?
Czarny Piątek już 25 listopada. Czarny Piątek, inaczej Black Friday, to początek sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. To z tych krajów do Polski i innych krajów świata przyszła tradycja przedświątecznej obniżki cen.

Popularność tego święta konsumentów rośnie w naszym kraju z roku na rok, zrzeszając coraz to liczniejsze grono sprzedawców i jednocześnie przyciągając coraz to większe rzesze kupujących.

W Polsce brakuje dokładnych danych dotyczących sprzedaży w Czarny Piątek. Z raportu Deloitte “Zakupy świąteczne 2015” wiemy jednak, że około 22 proc. Polaków zakupy świąteczne planuje zrobić już w listopadzie, liczba ta utrzymuje się na podobnym poziomie od kilku lat. Według danych shopalike.pl największe zainteresowanie Czarnym Piątkiem wykazują mieszkańcy woj. małopolskiego i dolnośląskiego, a najmniejsze opolskiego i warmińsko-mazurskiego.

W jakich sklepach będą wyprzedaże w CZARNY PIĄTEK?

Wielki obniżki cen, nawet do 70 proc. oferuje m.in. niemiecki dyskont Lidl. SPRAWDŹ OFERTĘ LIDLA PODCZAS CZARNEGO PIĄTKU

Lista sklepów CZARNY PIĄTEK

Obniżki cen ze względu na Czarny Piątek oferują również sklepy:
- Media Markt
- Wojas
- Douglas
- Matras
- Mango
- Lavard
- Promod
- Triumph
- Camaieu
- Bon Prix
- Ole Ole
- Cubus
- Nike
- Diverse
- Ecco
- Crocs
- Asos
- House
- C&A
- Gatta
- Wittchen
- Giacomo Conti
- New Balance
- Leopardus
- CCC
- Yes
- Pull&Bear
- Sephora
- Bytom
- Parfois
- Venezia
- Media Expert
- Go Sport
- Tchibo
- Komputronik
- Wólczanka
- New Yorker
- Van Graaf
- Deichmann
- Marks&Spencer
- Taranko
- Tesco
- Kruk
- Ochnik
- Esotiq
- Stradivarius
- Massimo Dutti
- Tatuum
- Bata
- Kakadu
- Pako Lorente
- iperfumy.pl
- Bershka
- Tally Weijl