Trwa internetowa rejestracja kandydatów na studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Na czterech wydziałach na absolwentów studiów licencjackich lub inżynierskich czekają miejsca na 17 kierunkach. Najwięcej na inżynierii środowiska, ochronie środowiska oraz zarządzaniu jakością i analizie żywności. Najmniej - 36 osób - zostanie przyjętych na zarządzanie i inżynierię produkcji. Łącznie Uniwersytet Przyrodniczy przyjmie na studia II stopnia 881 osób (na uczelni studiuje 10 tysięcy osób).

UPWr oferuje duży wybóru atrakcyjnych specjalizacji na poszczególnych kierunkach, np. geoinformatyka na geodezji i kartografii, kształtowanie terenów zieleni na ogrodnictwie; budownictwo wodne lub konstrukcje budowlane na budownictwie, polsko-chińska specjalizacja na architekturze krajobrazu, czy wreszcie atrakcyjne na rynku pracy specjalizacje  na zootechnice: hodowla i użytkowanie koni, hodowla zwierząt towarzyszących i wolno żyjących.

 

Po pierwszym miesiącu rejestracji najwięcej chętnych jest właśnie na zootechnice. Kandydaci rejestrować się mogą do 15 lutego do godz. 18:00.

Szczegółowe informacje o kierunkach i rekrutacyjnych wymaganiach są na www.rekrutacja.up.wroc.pl – tam także odbywa się rejestracja kandydatów.

Źródło: UPWr.