Skoki w GA PA. Turniej Czterech Skoczni na żywo [TCS 2017/18...

  Skoki w GA PA. Turniej Czterech Skoczni na żywo [TCS 2017/18 TRANSMISJA - GA PA TV ONLINE STREAM]

  sz, AIP

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Skoki w GA PA. Turniej Czterech Skoczni na żywo. W poniedziałek, 1 stycznia drugi konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. W kwalifikacjach
  1/5
  przejdź do galerii

  Skoki w GA PA. Turniej Czterech Skoczni na żywo. W poniedziałek, 1 stycznia drugi konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. W kwalifikacjach polscy skoczkowie potwierdzili znakomitą formę i w komplecie awansowali do zawodów. Gdzie oglądać noworoczny konkurs skoków w Ga Pa? Transmisja na żywo skoków z Garmisch-Partenkirchen w telewizji oraz online. ©Pawel Relikowski / Polska Press

  Skoki w GA PA. Turniej Czterech Skoczni na żywo. W poniedziałek, 1 stycznia drugi konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. W kwalifikacjach polscy skoczkowie potwierdzili znakomitą formę i w komplecie awansowali do zawodów. Gdzie oglądać noworoczny konkurs skoków w Ga Pa? Transmisja na żywo skoków z Garmisch-Partenkirchen w telewizji oraz online.

  SKOKI w GA PA. TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI NA ŻYWO – TRANSMISJA TV ONLINE  Podczas niedzielnych kwalifikacji Dawid Kubacki (135,5 m) zajął drugie miejsce, Stefan Hula (135,5) był trzeci, a Kamil Stoch (131,5) szósty. Noworoczny konkurs w Garmisch-Partenkirchen to drugi etap 66. Turnieju Czterech Skoczni.

  Kwalifikacje do konkursu wywalczyli też Maciej Kot (19. miejsce, 127,5 m), Piotr Żyła (24. miejsce, 126 m) i Jakub Wolny (39. miejsce, 121 m). Najlepszy w eliminacjach był Norweg Johann Andre Forfang (140,5 m).

  KWALIFIKACJE GA PA PARY

  W poniedziałkowych zawodach wystąpią wszyscy biało-czerwoni. Finałowa pięćdziesiątka utworzy w konkursie 25 par. Oto PARY TCS W GA PA:
  • Piotr Żyła - Domen Prevc (Słowenia)
  • Maciej Kot - Gregor Schlierenzauer (Austria)
  • Jakub Wolny - Markus Eisenbichler (Niemcy)
  • Kamil Stoch - Andreas Wank (Niemcy)
  • Stefan Hula - Cestmir Kozisek (Czechy)
  • Dawid Kubacki - Mackenzie Boyd-Clowes (Kanada)


  Do drugiej, finałowej serii TCS w GA PA awansuje 25. zwycięzców par oraz pięciu pokonanych zawodników z najlepszym dorobkiem punktowym.

  KONKURS W GA PA: TRANSMISJA NA ŻYWO

  Konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen rozpocznie się w poniedziałek, 1 stycznia o godzinie 14. Transmisja na żywo w TVP 1 oraz w Eurosporcie 1. Studio w telewizji publicznej rozpocznie się o godz. 13.20, a na Eurosporcie o godz. 13.45.

  TCS GA PA 01.01.2018 ONLINE STREAM

  Noworoczny konkurs TCS w Garmisch-Partenkirchen można obejrzeć również w internecie. Transmisja online stream na playerze Eurosport oraz ipla.tv

  ZOBACZ TEŻ
  W pierwszym konkursie tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni triumfował Kamil Stoch. Było to historyczne, pierwsze zwycięstwo polskiego zawodnika w inauguracyjnym konkursie tej prestiżowej serii. Drugie miejsce zajął Niemiec Richard Freitag, a na trzecim uplasował się Dawid Kubacki, dla którego było to pierwsze podium w Pucharze Świata. Bardzo dobrze wypadł również Stefan Hula, który ukończył konkurs na 5. pozycji. - To są mistrzowie świata, więc cały czas w nich wierzyłem. O Kamila byłem spokojny, a cały czas mówiłem, że pięć minut Kubackiego jest w tym sezonie. I pewnie to się już zaczyna. Znakomity konkurs, nasi chłopcy wytrzymali trudne warunki. To są przyszli złoci medaliści olimpijscy - skomentował w rozmowie z x-news Wojciech Fortuna, były skoczek narciarski, mistrz olimpijski z 1972 roku.


  Press Focus/x-news

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo