Polska – Serbia na żywo. Mistrzostwa Europy 2017 [POLSKA –...

  Polska – Serbia na żywo. Mistrzostwa Europy 2017 [POLSKA – SERBIA TRANSMISJA TV ONLINE]

  sz, AIP

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Polska – Serbia siatkówka mistrzostwa Europy 2017 – Mecz Polski z Serbią na PGE Narodowym rozpoczną się mistrzostwa Europy. Mecz Polska – Serbia już
  1/7
  przejdź do galerii

  Polska – Serbia siatkówka mistrzostwa Europy 2017 – Mecz Polski z Serbią na PGE Narodowym rozpoczną się mistrzostwa Europy. Mecz Polska – Serbia już dziś, 24 sierpnia 2017. Gdzie oglądać transmisję meczu siatkówki Polska – Serbia na Euro? POLSKA – SERBIA TRANSMISJA NA ŻYWO, TV, ONLINE ©Sylvia Dabrowa

  Polska – Serbia siatkówka mistrzostwa Europy 2017 – Mecz Polski z Serbią na PGE Narodowym rozpoczną się mistrzostwa Europy. Mecz Polska – Serbia już dziś, 24 sierpnia 2017. Gdzie oglądać transmisję meczu siatkówki Polska – Serbia na Euro? POLSKA – SERBIA TRANSMISJA NA ŻYWO, TV, ONLINE

  POLSKA – SERBIA SIATKÓWKA – TRANSMISJA NA ŻYWO  Dziś w Polsce rozpoczynają się mistrzostwa Europy w siatkówce – Lotto Eurovolley Poland 2017. W pierwszym meczu, na inaugurację imprezy, biało-czerwoni zmierzą się z Serbią na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Turniej zakończy się 3 września.

  W walce o złoto zmierzy się 16 drużyn, podzielonych na cztery grupy. Zwycięzcy grup trafią do ćwierćfinałów, a zespoły z miejsc 2 i 3, rozegrają play-offy.

  Mistrzostwa Europy bronią Francuzi. Polska ma na koncie jeden tytuł mistrzowski - z 2009 r. Poza tym ma jeszcze siedem krążków - pięć srebrnych i dwa brązowe. Po kolejny zacznie drogę podobnie, jak trzy lata temu po trofeum mistrzostwa świata. Na PGE Narodowym, a rywalem znów będzie Serbia.

  - O ile mało pamiętam z tego, co działo się po finale mistrzostw świata, o tyle kojarzę wszystko, co działo się na otwarciu. Dlatego nic nas nie zaskoczy - zapewnił Kubiak. - Oczywiście nie da się przejść obojętnie obok takiego wydarzenia. Ale osobiście czuję podniecenie zamiast stresu.

  Na meczu Polska – Serbia na PGE Narodowym ma być ok. 62 tys. kibiców, z czego 10 tys. usiądzie na dodatkowych trybunach ustawionych wokół boiska. Początek spotkania o godz. 20.30. Dwie godziny wcześniej rozpocznie się półgodzinna ceremonia otwarcia. Wystąpią w niej m.in. Cugowscy, a pokaz choreograficzny opracował Agustin Egurrola.

  POLSKA – SERBIA: TRANSMISJA NA ŻYWO

  Transmisja na żywo meczu Polska – Serbia w w otwartym Polsacie oraz w Polsacie Sport. Studio meczowe rozpocznie się już o godz. 17.30 przed ceremonią otwarcia mistrzostw. Transmisja w otwartym Polsacie od godziny 20.05. Początek meczu o godz. 20.30.

  POLSKA – SERBIA: GDZIE OGLĄDAĆ W INTERNECIE?
  Mecz siatkówki Polska – Serbia na mistrzostwa Europy do obejrzenia również w internecie – online, legalny stream - na stronach ipla.tv oraz polsatsport.pl

  Narzekający na uraz stawu skokowego Mateusz Bieniek dostał pozwolenie od lekarzy i będzie mógł zagrać na rozpoczynających się 24 sierpnia siatkarskich mistrzostwach Europy. Tym samym 14-osobowy skład biało-czerwonych pozostał bez zmian. Kadra będzie jednak stanowiła mieszankę rutyny (Bartosz Kurek, Michał Kubiak) z młodością (Bartłomiej Lemański, Jakub Kochanowski, Artur Szalpuk). - Wiadomo, że następuje zmiana pokolenia, młodzi zawodnicy dobijają się do reprezentacji i dobrze, że trener De Giorgi również to widzi i daje im możliwość zdobywania doświadczenia - powiedział w rozmowie z x-news Edward Skorek, były siatkarz, mistrz olimpijski z 1976 roku.

  Press Focus/x-news

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama