Pogoń Szczecin - Legia Warszawa TV online stream. [POGOŃ -...

  Pogoń Szczecin - Legia Warszawa TV online stream. [POGOŃ - LEGIA 07 05 2017 TRANSMISJA NA ŻYWO]

  sz, AIP

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Pogoń Szczecin - Legia Warszawa TV online stream. Mecz Pogoń Szczecin - Legia Warszawa już dziś, w niedzielę 7 maja. Gdzie oglądać na żywo mecz Pogoń
  1/11
  przejdź do galerii

  Pogoń Szczecin - Legia Warszawa TV online stream. Mecz Pogoń Szczecin - Legia Warszawa już dziś, w niedzielę 7 maja. Gdzie oglądać na żywo mecz Pogoń Szczecin - Legia Warszawa? Sprawdź, gdzie będzie transmisja w TV oraz online stream meczu Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. ©Bartek Syta / Polska Press

  Pogoń Szczecin - Legia Warszawa TV online stream. Mecz Pogoń Szczecin - Legia Warszawa już dziś, w niedzielę 7 maja. Gdzie oglądać na żywo mecz Pogoń Szczecin - Legia Warszawa? Sprawdź, gdzie będzie transmisja w TV oraz online stream meczu Pogoń Szczecin - Legia Warszawa.

  POGOŃ SZCZECIN – LEGIA WARSZAWA TV, STREAM, ONLINE  Walka o mistrzostwo Polski wchodzi w decydującą fazę. Legia Warszawa potknęła się już przed tygodniem remisując u siebie 1:1 z Wisłą Kraków. - Legia nie może się rozpędzić, a nawet jedzie na wstecznym. Z Wisłą grała z pełnym zaangażowaniem przez ostatnie 10-15 minut. Wcześniej wyglądała, jakby nie grała o tytuł. Tak się nie da wygrać - ocenił napastnik stołecznego klubu na przełomie lat 80. i 90. Jacek Cyzio.

  Legioniści znają już dwa wyniki w grupie mistrzowskiej, a zanim rozpoczną pojedynek z Pogonią, będą wiedzieli również jaki rezultat padł w Niecieczy, gdzie gra dziś Lech. Jagiellonia co prawda zremisowała, ale wygrała Lechia Gdańsk – więc podopieczni Jacka Magiery nie mogą pozwolić sobie na kolejną stratę punktów.

  - W przypadku Legii martwi wyrwa w ataku. Ucieszyłem się, gdy z Cracovią gola strzelił Tomas Necid. Ale przeciwko Wiśle zagrał beznadziejnie. W poprzednim sezonie zespół nie grał co kolejkę olśniewająco, ale miał Nemanję Nikolicia i Aleksandara Prijovicia. Dziś gra bez napastnika – dodał Cyzio, który mimo wszystko liczy na zwycięstwo Legii w Szczecinie. - To obowiązek. Nie ma już miejsca na pomyłki.

  POGOŃ SZCZECIN – LEGIA WARSZAWA: TRANSMISJA?

  Pogoń Szczecin – Legia Warszawa już dziś, w niedzielę 7 maja 2017 roku. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00.

  POGOŃ SZCZECIN – LEGIA WARSZAWA: GDZIE OGLĄDAĆ?

  Mecz Pogoń Szczecin – Legia Warszawa – transmisja na żywo w telewizji – na antenie stacji Canal + . Studio przedmeczowe rozpocznie się już o godz. 17.35.

  POGOŃ – LEGIA: TRANSMISJA, ONLINE, STREAM

  Pogoń Szczecin – Legia Warszawa również w internecie. Legalna relacja online – live stream – tylko na stronie canalplussport.pl

  POGOŃ SZCZECIN – LEGIA WARSZAWA WYNIK NA ŻYWO  KTO ZOSTANIE MISTRZEM POLSKI?

  Agencja TVN/x-news

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama