Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław TV online na żywo [TRANSMISJA...

  Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław TV online na żywo [TRANSMISJA 16.09 GÓRNIK - ŚLĄSK]

  sz

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław TV online na żywo. Mecz Górnik – Śląsk to jeden z ciekawszych meczów 9. kolejki Lotto Ekstraklasy. Kiedy i o której jest
  1/6
  przejdź do galerii

  Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław TV online na żywo. Mecz Górnik – Śląsk to jeden z ciekawszych meczów 9. kolejki Lotto Ekstraklasy. Kiedy i o której jest mecz Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław? Gdzie oglądać transmisję Górnik – Śląsk? Sprawdź. ©Pawel Relikowski / Polska Press

  Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław TV online na żywo. Mecz Górnik – Śląsk to jeden z ciekawszych meczów 9. kolejki Lotto Ekstraklasy. Kiedy i o której jest mecz Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław? Gdzie oglądać transmisję Górnik – Śląsk? Sprawdź.

  GÓRNIK ZABRZE – ŚLĄSK WROCŁAW TRANSMISJA NA ŻYWO  W minionej kolejce Śląsk zagrał jedno z lepszych spotkań w sezonie i pokonał Legię Warszawa 2:1. „Śląsk Wrocław zwolnił trenera Jacka Magierę” - tego typu nagłówki w ostatnim tygodniu czytaliśmy bardzo często. Wrocławianie w meczu z mistrzem Polski pokazali, że potrafią grać z wyżej notowanymi drużynami bez kompleksów. Nie dość, że odwrócili losy spotkania, to jeszcze pokazali przyjemny dla oka, ofensywny futbol.


  Swoją dobrą dyspozycję wrocławianie będą musieli potwierdzić w Zabrzu, w meczu z rewelacją obecnych rozgrywek. Mało kto spodziewał się, że oparty głównie na wychowankach oraz piłkarzach z regionu beniaminek tak świetnie będzie sobie radził.

  Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław TV online na żywo

  - Jedziemy na bardzo trudny, gorący wręcz teren, z którego nie jest łatwo wywieźć punkty. W tym sezonie poległ tam już nie jeden faworyt. Kibice Górnika robią fantastyczną atmosferę, która niesie piłkarzy, ale my jesteśmy na to gotowi. Na pewno będziemy musieli zwrócić szczególną uwagę na Igora Angulo, bo zdążył już wyrobić sobie w Ekstraklasie niezłą markę. Jest nie tylko skuteczny, ale też szybki i bardzo dobrze operuje lewą nogą. Dla mnie to niemal komplety piłkarz. Do tego jest Rafał Kurzawa, który potrafi obsłużyć czy to Angulo, czy jednego z braci Wolsztyńskich otwierającym podaniem - przestrzega trener Urban.

  W kadrze Śląska znalazł się Jakub Kosecki, który wyleczył już kontuzję i z Górnikiem prawdopodobnie dostanie swoją szansę. To samo dotyczy Kamila Vacka. Czech z każdym kolejnym treningiem coraz lepiej rozumie się z nowymi kolegami i z pewnością może wiele dać drużynie.

  GÓRNIK ZABRZE – ŚLĄSK WROCŁAW TRANSMISJA
  Mecz Lotto Ekstraklasy Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław już w sobotę, 16 września. Transmisja meczu Górnik - Śląsk na antenie stacji Canal + Sport.

  Górnik - Śląsk - o której godzinie?
  Początek meczu Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław zaplanowany jest na godzinę 18.

  GÓRNIK - ŚLĄSK 16 09 - GDZIE OGLĄDAĆ ONLINE?
  Mecz Górnik - Śląsk można oglądać w internecie. Transmisja online - live stream - na stronie canalplusonline.pl

  GÓRNIK ZABRZE - ŚLĄSK WROCŁAW NA ŻYWO


  PRZED MECZEM GÓRNIK - ŚLĄSK
  - Możemy spodziewać się ciężkiego spotkania, takiego, jak każde w ekstraklasie, bo my, jako drużyna, czasami musimy cierpieć na boisku, biegać więcej od przeciwników, więcej dawać z serca, żeby cieszyć się ze zwycięstw. Do tej pory nam to wychodzi - powiedział Damian Kądzior, piłkarz Górnika Zabrze.

  Górnik TV/x-news

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo