Sport

  Zawodnik PGE Skry nie zagra o igrzyska

  Zawodnik PGE Skry nie zagra o igrzyska

  Zdjęcie autora materiału

  Paweł Hochstim

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Zawodnik PGE Skry nie zagra o igrzyska

  ©Sylwia Dąbrowa

  Andrzej Wrona (PGE Skra Bełchatów), Jakub Jarosz (Łuczniczka Bydgoszcz), Paweł Woicki (Indykpol AZS Olsztyn), Łukasz Wiśniewski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) i Wojciech Żaliński (Cerrad Czarni Radom) nie będą przygotowywać się z reprezentacją Polski do turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich.
  Zawodnik PGE Skry nie zagra o igrzyska

  ©Sylwia Dąbrowa

  W poniedziałek na zgrupowaniu kadry stawić się ma piętnastu zawodników. Jeden z nich odpadnie tuż przed Memoriałem Huberta Wagnera, który odbędzie się w Krakowie w dniach 17-19 maja. Dzień później zespół poleci do Tokio.

  Na zgrupowanie przyjadą: rozgrywający Grzegorz Łomacz (Cuprum Lubin) i Fabian Drzyzga (Asseco Resovia Rzeszów), atakujący Bartosz Kurek (Asseco Resovia) i Dawid Konarski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), przyjmujący Rafał Buszek (ZAKSA), Bartosz Bednorz (PGE Skra Bełchatów), Michał Kubiak (Halkbank Ankara), Mateusz Mika (Lotos Trefl Gdańsk), Artur Szalpuk (Cerrad Czarni Radom), środkowi Mateusz Bieniek (Effector Kielce), Karol Kłos (PGE Skra), Marcin Możdżonek (Cuprum) i Piotr Nowakowski (Asseco Resovia) oraz libero Paweł Zatorski (ZAKSA) i Piotr Gacek (Lotos Trefl).


  - Z dotychczasowej listy dwudziestu zawodników musiałem podziękować pięciu i to jest dla trenera najtrudniejszy moment, szczególnie kiedy widzi się zaangażowanie poszczególnych graczy. Takie są jednak zadania wynikające z selekcji. Jestem dumny z faktu i dziękuję Kubie Jaroszowi, Andrzejowi Wronie, Łukaszowi Wiśniewskiemu, Pawłowi Woickiemu, Wojtkowi Żalińskiemu, że zawsze są gotowi do reprezentowania Polski. W poniedziałek zaczynamy kolejny etap pracy, w którym skupimy się na optymalnym przygotowaniu formy na kluczowe teraz olimpijskie kwalifikacje - powiedział Antiga.

  Turniej kwalifikacyjny do igrzysk w Rio de Janeiro odbędzie się w dniach 28 maja - 5 czerwca w Tokio.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Sport z kraju i ze świata

   Zobacz więcej na Sportowy24.pl

   Sportowy24 na Facebooku

   Galerie

   GOL24 na Facebooku

   Gry On Line - Zagraj Reklama