Turniej w Cincinnati: Agnieszka Radwańska nie sprostała Simonie Halep

Krzysztof Kawa
W ćwierćfinałowym meczu turnieju WTA Premier 5 na twardych kortach w Cincinnati Agnieszka Radwańska uległa Simonie Halep 5:7, 1:6.

Polka rozegrała słaby mecz, przegrywając z Rumunką po raz piąty w karierze. Bilans pojedynków obu tenisistek jest więc remisowy.

Radwańska miała w pierwszym secie mnóstwo niewymuszonych błędów, a w drugim było... jeszcze gorzej. Nie nawiązała walki i zasłużenie przegrała po 91 minutach gry.

Teraz krakowianka wybiera się do New Haven, gdzie dostała dziką kartę i wystąpi z numerem 1. Później poleci do Nowego Jorku, gdzie odbędzie się wielkoszlemowy US Open.

Tu znajdziesz więcej najnowszych informacji o tenisie

Sportowy24.pl w Małopolsce

Materiał oryginalny: Turniej w Cincinnati: Agnieszka Radwańska nie sprostała Simonie Halep - Dziennik Polski