BKS Bielsko - Impel Wrocław 1:3

jg
Po porażce w pierwszym secie potem warunki w Bielsku dyktował już tylko Impel Wrocław i wygrał 3:1.

Marek Solarewicz okazał się wyraźnie lepszy od Tore Aleksandersena, który od grudnia jest trenerem w Bielsku, a wcześniej doprowadził Impel do wicemistrzostwa Polski w 2014 roku.
Bielszczanki wygrały co prawda pierwszego seta, ale im dłużej trwał mecz, tym wyglądały gorzej. W trzeciej partii przegrywały 0:12 i 1:14! Prawdę mówiąc nie pamiętamy takiego wyniku w profesjonalnej siatkówce.

Znów świetne zawody zagrała Joanna Kaczor - zdobyła 18 oczek i została MVP spotkania.

BKS Bielsko-Biała – Impel Wrocław 1:3 (25:21, 20:25, 16:25, 13:25)
BKS:
Staniucha-Szczurek (6), Mikyskova (11), Trojan (4), Gryka (1), Moskwa (6), Mucha (12), Wojtowicz (libero) oraz Wańczyk (6), Skrzypkowska, Pasznik (3) i Brzezińska
Impel: Kossanyiova, Ptak (11), Kąkolewska (6), Kaczor (18), Hancock (7), Courney (13), Sawicka (libero) oraz Mędrzyk (19), Konieczna i Bałucka (1)

64. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Dolnego Śląska - AKTUALNE WYNIKI: