RIO 2016

Rio 2016: Polska - Brazylia 32:34 piłka ręczna. Przegrana na...

Rio 2016: Polska - Brazylia 32:34 piłka ręczna. Przegrana na początek Igrzysk

JEW, TVN24/XNEWS

Mecz Polska - Brazylia na Igrzyskach Olimpijskich Rio 2016 już w niedzielę 7.08.2016. Rio 2016 Polska Brazylia NA ŻYWO - relacja z meczu od godziny 21:40 - studio w TVP 2. Relacja na żywo z meczu Polska - Brazylia godz. 22 czasu polskiego - turniej piłkarzy ręcznych w Rio 2016 także na Gazetawroclawska.pl
    RIO 2016 PIŁKA RĘCZNA POLSKA BRAZYLIA NA ŻYWO ONLINE LIVE STREAM
    1/20
    przejdź do galerii

RIO 2016 PIŁKA RĘCZNA POLSKA BRAZYLIA NA ŻYWO ONLINE LIVE STREAM ©Polska Press Grupa

POLSKA - BRAZYLIA 32:34 RELACJA NA ŻYWO

32:34 - Niestety. Polacy nie potrafili dziś dogonić Brazylijczyków Ani razu nie prowadziliśmy w tym meczu. Nie wystarczyła znakomita gra Michała Daszka. Zagraliśmy słabiej w każdym elemencie od Brazylii. We wtorek czas na Niemców.

19:26 - Niestety z minuty na minutę Polacy grają coraz gorzej Jeśli w ciągu najbliższych kilku minut nie zmieni się nic w grze biało-czerwonych, przegramy ten mecz.

15:19 - Znów Brazylia odjechała Polakom na 4 bramki Trzeba to powiedzieć jasno, to nie Brazylia gra tak dobrze, a my gramy słabo. Drugi z brazylijskich bramkarzy zalicza trafienie z bramki do bramki. Kiepsko to wygląda...

13:16 - Polakom udało się zmniejszyć różnicę do dwóch bramek i skończyła się dobra passa Lepsza gra Brazylii w końcówce pierwszej połowy i to oni wciąż prowadzą. Jest ciężko, będzie jeszcze ciężej w drugiej połowie. Trzymamy kciuki!

9:11 - Teraz kara dla Brazylijczyka i to oni wycofują bramkarza. U Polaków dużo zmian. Widać, że mamy bogatą ławkę

6:9 - Polacy powoli zaczynają wracać do gry i do swojego stylu. Odrabiamy!

3:7 - 7. bramkę dla Brazylii zdobywa... BRAMKARZ! A wszystko po tym jak Polacy wycofali swojego bramkarza, by mieć więcej graczy w polu podczas kary i... stracili piłkę

1:5 Pierwsza bramka Polaków z rzutu karnego

0:3 - nie jest dobrze Brazylijczycy punktują, a Polacy nie mogą skończyć akcji. Fatalny rzut Lijewskiego, nie może też trafić Jurecki i Krajewski.

0:1 - zaczęli Brazylijczycy! Bardzo długa akcja, kończona "na trzy razy", w końcu udało się zaskoczyć Szmala.

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej rozpocznie turniej olimpijski od starcia z gospodarzami igrzysk, Brazylią. Mecz zaplanowano na niedzielę 7 lipca o godzinie 21:40 polskiego czasu.

POLSKA BRAZYLIA - PIŁKA RĘCZNA RIO 2016 NA ŻYWO - Wyszomirski: Nie myślmy, że sędziowie pomogą gospodarzom!
    - Przypominam sobie mistrzostwa Europy w Serbii, gdzie też pierwszy mecz graliśmy z Serbami i było bardzo ciężko, ale nie możemy na to patrzeć. Jeśli będziemy myśleć, że sędziowie komuś tam będą pomagać, to przegramy już przed meczem - powiedział bramkarz polskiej kadry, Piotr Wyszomirski.

Polska na turnieju olimpijskim rywalizować będzie w grupie "B". Znalazły się w niej także reprezentacje Słowenii, Szwecji, Brazylii, Niemiec i Egiptu.

MECZ POLSKA - BRAZYLIA RIO 2016

. Trener Dujszebajew o rywalu: To naprawdę silny przeciwnik
    Polscy piłkarze ręczni swój pierwszy mecz na igrzyskach olimpijskich rozegrają w niedzielę (7 lipca) o 21:40 czasu polskiego. Już na początku zawodników Tałanta Dujszebajewa czeka ciężka przeprawa, bo zagrają przeciw gospodarzom igrzysk, Brazylijczykom.

- Wielu zawodników ma doświadczenie z gry w Hiszpanii, Francji oraz na Węgrzech, a także w Lidze Mistrzów. To naprawdę silny przeciwnik, zwłaszcza gdy grają u siebie w domu - powiedział trener polskiej kadry.

Mecz Polska – Brazylia zostanie rozegrany w niedzielę 7 sierpnia na boisku w Future Arenie w Rio de Janeiro. Polscy szczypiorniści zmierzą się z gospodarzami imprezy i to oni są uważani za faworyta tego spotkania. W ostatnim meczu Polska – Brazylia padł wynik 27-23 dla biało-czerwonych.

RIO 2016 - PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN - MECZ POLSKA - BRAZYLIA

- trener Polaków: To będzie najtrudniejszy turniej olimpijski w historii!
    Reprezentacja Polski w piłce ręcznej rozpocznie udział w igrzyskach olimpijskich od meczu z Brazylią w niedzielę, 7 sierpnia. Gospodarze mieli możliwość wyboru grupy, do której trafią. Ich trener, Jordi Ribera, wybrał grę między innymi z Biało-Czerwonymi.

- Nie mam pojęcia, co myślał trener brazylijskiej reprezentacji. Mi naprawdę jest wszystko jedno. Wiem, że w naszej grupie są 3-4 zespoły na najwyższym poziomie, w drugiej grupie podobnie - powiedział trener Polaków Tałant Dujszebajew.