RIO 2016

    Igrzyska w Rio niedziela 7.08. Plan finałów i startów...

    Igrzyska w Rio niedziela 7.08. Plan finałów i startów Polaków. Transmisje tv. Czy będzie medal?

    Zdjęcie autora materiału
    Jacek Sroka

    Aktualizacja:

    Dziennik Zachodni

    Katarzyna Niewiadoma jest jedną z faworytek wyścigu kolarskiego kobiet.

    Katarzyna Niewiadoma jest jedną z faworytek wyścigu kolarskiego kobiet. ©Anna Kaczmarz/Dziennik Polski/Polskapresse

    W niedzielę na igrzyskach w Rio de Janeiro zaprezentuje się kilkudziesięciu Polaków. 7 sierpnia najbardziej liczymy na kolarkę Katarzynę Niewiadomą, która wystartuje w wyścigu ze startu wspólnego. Polka zrezygnowała ze startu w Tour de Pologne Women, by jak najlepiej przygotować się do występu w Brazylii. W niedzielę rozdanych zostanie na igrzyskach 14 kompletów medali. Zobacz plan finałów i startów Polaków oraz godziny transmisji tv z Rio de Janeiro.
    Katarzyna Niewiadoma jest jedną z faworytek wyścigu kolarskiego kobiet.

    Katarzyna Niewiadoma jest jedną z faworytek wyścigu kolarskiego kobiet. ©Anna Kaczmarz/Dziennik Polski/Polskapresse

    FINAŁY

    Judo Kobiety 52 kg , Mężczyźni 66 kg (22.20) TVP1.

    Kolarstwo szosowe K wyścig ze startu wspólnego (Małgorzata Jasińska, Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta) (17.30) TVP2. Łucznictwo K drużynowo (22.07) TVP Sport.

    Pływanie M 100 m klasycznym (ew. Marcin Stolarski) (3.47), M 4x100 m dowolnym (ew. Polska) (4.42) K 100 m motylkowym (3.00), K 400 m dowolnym (ew. Polska) (3.55) TVP1

    Podnoszenie ciężarów
    M 56 kg (15.00 i 0.00), K53 kg (17.30 i 20.30) TVP1.

    Skoki do wody K skoki synchroniczne z 3 m trampoliny (21.00) TVP Sport.

    Strzelectwo pistolet pneumatyczny (ew. Klaudia Breś) (16.00), K trap (20.00) TVP2.

    Szermierka M floret indywidualnie (22.45) TVP Sport.


    ELIMINACJE Z POLAKAMI

    Gimnastyka sportowa K (Katarzyna Jurkowska-Kowalska) (14.45).

    Jeździectwo WKKW ujeżdżanie (Paweł Spisak) (15.00).

    Kajakarstwo górskie M knadyjki jedynki (Grzegorz Hedwig) (17.30), M kajaki jedynki (Maciej Okręglak) (18.20). TVP1, TVP2.

    Piłka ręczna M Polska - Brazylia (21.40). TVP2.

    Pływanie K 100 grzbietowym (Alicja Tchórz) (el. 18.00, ew. 1/2 fin. 3.24), M 200 klasycznym (Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski) (el. 18.21, ew. 1/2 fin. 3.08), M 100 grzbietowym (Radosław Kawęcki, Tomasz Polewka) (el. 19.14, ew. 1/4 fin. 4.06) TVP1, TVP Sport.

    Siatkówka M Polska - Egipt (20.00) TVP1.

    Siatkówka plażowa M (Grzegorz Fijałek/Mariusz Prudel - Wiaczesław Krasilnikow/Konstantin Siemenow, Rosja) (15.00, 20.30 lub 2.00) TVP Sport.

    Strzelectwo pistolet pneumatyczny (Klaudia Breś) (14.00).

    Tenis K debel (Klaudia Jans-Ignacik/Paula Kania – Eugenie Bouchard/Gabriela Dabrowski, Kanada), M singiel (Jerzy Janowicz – Gilles Mueller, Luksemburg), (15.45-4.00) TVP Sport.

    Tenis stołowy K singiel 2. runda (Li Quian, ew. Katarzyna Grzybowska-Franc) (14.00). M singiel 2. runda (Wang Zeng, ew. Jakub Dyjas) (15.00) TVP Sport.

    Wioślarstwo M dwójki podwójne wagi lekkiej (Miłosz Jankowski/Artur Mikołajczewski) (16.20), K dwójki bez sternika (Anna i Maria Wierzbowskie) (15.10), dwójki podwójne wagi lekkiej (Weronika Deresz/Martyna Mikołajczak) (15.40) TVP2, TVP Sport. (JaC)

    Czytaj także

      Komentarze (1)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Powodzenia p.Kasiu...

      kiBolek (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 3 / 13

      Sympatycznej cyklistce-życzymy zdobycia Złota Olimpijskiego!!! AVANTI Katarzyno-wierzymy,że potrafisz i...zrobiszsz to!

      Najczęściej czytane

      Klasyfikacja medalowa

      Miejsce Kraj Złoto Srebro Brąz Razem
      1 USA 46 37 38 121
      2 Wielka Brytania 27 23 17 67
      3 Chiny 26 18 26 70
      4 Rosja 19 18 20 57
      5 Niemcy 17 10 15 42
      6 Japonia 12 8 21 41
      7 Francja 10 18 14 42
      8 Korea Południowa 9 3 9 21
      9 Włochy 8 12 8 28
      10 Australia 8 11 10 29
      11 Holandia 8 7 4 19
      12 Węgry 8 3 4 15
      13 Brazylia 7 6 6 19
      14 Hiszpania 7 4 6 17
      15 Kenia 6 6 1 13
      16 Jamajka 6 3 2 11
      17 Chorwacja 5 3 2 10
      18 Kuba 5 2 4 11
      19 Nowa Zelandia 4 9 5 18
      20 Kanada 4 3 15 22
      21 Uzbekistan 4 2 7 13
      22 Kazachstan 3 5 9 17
      23 Kolumbia 3 2 3 8
      24 Szwajcaria 3 2 2 7
      25 Iran 3 1 4 8
      26 Grecja 3 1 2 6
      27 Argentyna 3 1 0 4
      28 Dania 2 6 7 15
      29 Szwecja 2 6 3 11
      30 RPA 2 6 2 10
      31 Ukraina 2 5 4 11
      32 Serbia 2 4 2 8
      33 Polska 2 3 6 11
      ...

      Galeria

      Nasi dziennikarze na Twitterze

      Sportowy24 na Facebooku

      Gry On Line - Zagraj Reklama