Ważne
  Plebiscyt: Zostało już tylko głosowanie

  Plebiscyt: Zostało już tylko głosowanie

  Jakub Guder

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Zamknęliśmy już przyjmowanie zgłoszeń w naszym sportowym plebiscycie. Zostało już tylko głosowanie, które trwa do 23 stycznia.
  Tylko do poniedziałku (9.01) do północy przyjmowaliśmy zgłoszenia kandydatur w 64. Plebiscycie Gazety Wrocławskiej na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku na Dolnym Śląsku. Teraz liczymy już tylko Wasze głosy, które do 23 stycznia będą spływać do nas SMS-ami.

  Na co dzień mówi się o sukcesach sportowców, a przecież za każdym takim sukcesem stoi trener. Może dla nas jest trochę w cieniu, może mniej widoczny, ale to on dokręca śrubę i każe robić kolejne powtórzenia. Taki Marek Rożej na przykład pilnuje, by coraz szybciej biegali m.in. Joanna Linkiewicz i Rafał Omelko. Już w 2015 roku triumfował, gdy jego podopieczni przywieźli całą garść medali z halowych mistrzostw Europy w Pradze. W 2016 roku dorzucili medale z mistrzostw na otwartym stadionie w Amsterdamie - Linkiewicz został wicemistrzynią Europy na 400 m przez płotki, a Omelko wicemistrzem w sztafecie 4x400 m.

  Trener Dariusz Łoś pilnuje natomiast, by wysoko o tyczce skakał Robert Sobera. Progres jest, choć w tym sporcie rzadko który zawodnik trzyma równą formę przez całe życie. Sobera sensacyjnie w Amsterdamie zawiesił na szyi złoto, ale w Rio mu już nie poszło i nie dostał się nawet do finału.

  Trener Łoś pilnuje jeszcze jednej rzeczy - by Sobery nikt nie pomylił z Piotrem Liskiem, skoczkiem ze Szczecina. Obaj blondyni, a przy grymas wysiłku na twarzy podobny. My już mamy nauczkę.

  Obaj panowie w naszym głosowaniu w tej chwili są za podium. Prowadzi - Norbert Warchoł, który na co dzień szuka zapaśniczych perełek w Dzierżoniowie. Tamtejszy klub „Junior” od lat słynie z dobrego szkolenia najmłodszych. Drugi jest zajmujący się tenisem w powiecie wałbrzyskim Robert Kosiński, a trzeci - Przemysław Grochowicki z piłkarskiej Akademii Sportu w Miliczu.

  64. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Dolnego Śląska - AKTUALNE WYNIKI:

  NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC #sportowiecrokuGWr
  NAJPOPULARNIEJSZY TRENER #trenerrokuGWr
  DZIAŁACZ ROKU #dzialaczrokuGWr
  IMPREZA ROKU #imprezarokuGWr
  SPORTOWIEC THE WORLD GAMES 2017 #sportowiecTWGGWr
  KLASA SPORTOWA ROKU #klasasportowaGWr
  NAJPOPULARNIEJSZY MŁODY TALENT #TalentRokuGWr
  NAJPOPULARNIEJSZA DRUŻYNA #druzynarokuGWr
  SZKÓŁKA PIŁKARSKA #szkolkapilkarskaGWr


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Sportowiec Roku 2014