Polska zagra z Serbią w Ergo Arenie. Bilety są już w...

  Polska zagra z Serbią w Ergo Arenie. Bilety są już w sprzedaży

  (stan)

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Polska zagra z Serbią w Ergo Arenie. Bilety są już w sprzedaży

  ©Fot. Karolina Misztal

  Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych zagra w Ergo Arenie z Serbią w pierwszym meczu eliminacji do mistrzostw Europy. Turniej finałowy rozegrany zostanie w Chorwacji w 2018 roku.
  Polska zagra z Serbią w Ergo Arenie. Bilety są już w sprzedaży

  ©Fot. Karolina Misztal

  Rywalami biało-czerwonych w grupie są reprezentacje Serbii, Rumunii i Białorusi. Bezpośredni awans na mistrzostwa Europy wywalczą dwa najlepsze zespoły w grupie. Polacy eliminacje zaczną właśnie od meczu z Serbią, który rozegrany zostanie w Ergo Arenie 3 listopada (czwartek) o godzinie 20. Kibice po raz kolejny będą mogli zobaczyć naszych szczypiornistów hali na granicy Gdańska i Sopotu. W kwietniu Polacy wygrali turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio, pokonując reprezentacje Macedonii, Chile i Tunezji.
  Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych od 2012 roku rozegrała w Ergo Arenie dziewięć meczów i nie przegrała żadnego z pięciu, w których gra toczyła się o awans na igrzyska, mistrzostwa świata bądź Europy.

  W sprzedaży są już bilety na listopadowy mecz Polski z Serbią. Można je nabywać w kasie nr 3 Ergo Areny, na www.eventim.pl, www.ergoarena.pl , oraz na terenie całego kraju w punktach: EMPiK, Media Markt, Media Expert, Saturn.

  Bilety w cenie:
  Kategoria I – 149 zł
  Kategoria II – 99 zł
  Kategoria III – 49 zł
  Grupy zorganizowane – 15 zł (bilety dla grup zorganizowanych - szkoły podstawowe + gimnazja w liczbie minimum 10 osób nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletów w tej strefie należy wysłać zamówienia na adres: zamowienia@ergoarena.pl)
  Osoby niepełnosprawne - Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie należy wysłać maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl

  Bilety można nabywać poprzez internet TUTAJ
  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama