Dodatkowa motywacja Zagłębia przed meczem ze Slavią

  Dodatkowa motywacja Zagłębia przed meczem ze Slavią

  Piotr Janas z Sofii

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Dodatkowa motywacja Zagłębia przed meczem ze Slavią
  1/2
  przejdź do galerii

  ©FOT. Zagłębie Lubin S.A./Tomasz Folta

  Kilka minut po północy wylądował w środę w Sofii samolot z piłkarzami KGHM Zagłębia Lubin na pokładzie. Jutro "Miedziowi" zmierzą się z miejscową Slavią w pierwszym meczu I rundy eliminacji do Ligi Europy.
  Atmosfera w zespole jest dobra, a nawet bardzo dobra. Piłkarze pomimo wyczerpującego obozu w Opalenicy pod Poznaniem tryskają dobrymi humorami. To samo dotyczy zresztą sztabu szkoleniowego i działaczy, którzy także udali się do stolicy Bułgarii, by na własne oczy zobaczyć pierwszy od 9 lat mecz Zagłębia w europejskich pucharach.

  Piłkarze śpią w hotelu Earth and People (Ziemia i Ludzie – red.) na obrzeżach Sofii.
  Jutrzejszy mecz rozegrany zostanie na usytuowanym w centrum stadionie narodowym im. Wasyla Lewskiego. Slavia na co dzień swoje mecze rozgrywa na stadionie Owcza Kupel, ale ten obiekt jest stary, dlatego spotkania LE postanowiono rozgrywać na największym obiekcie w Bułgarii.

  Dzisiaj piłkarze w planach mają dłuższy spacer i... trening motywacyjny. Jednym z prowadzących będzie zapewne psycholog drużyny Paweł Habrat (ten sam, który do niedawana współpracował z reprezentacją Polski – przyp. red.), który także przyleciał z zespołem do Bułgarii.

  Oficjalny trening podopieczni Piotra Stokowca będą mieli o godz. 19.30. Pół godziny wcześniej szkoleniowiec "Miedziowych" spotka się z dziennikarzami na konferencji prasowej.

  Jutrzejszy mecz rozpocznie się o godz. 18.30 czasu polskiego (19.30 czasu lokalnego). Bezpośrednią transmisję przeprowadzi strona internetowa TVP Sport.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama