Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 3:1 RELACJA, WYNIK, BRAMKI, STRZELCY, SKRÓT

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 3:1 RELACJA, WYNIK, BRAMKI, STRZELCY, SKRÓT. Godzina niezłej gry to wciąż za mało, by wygrać mecz. Zwłaszcza wtedy, gdy w drużynie rywali jest Carlitos, a obrońcy popełniają tak kosztowne błędy. Niestety na razie wychodzi na to, że zmiana trenera nie wpłynęła znacząco na to, jak często punktuje Śląsk.

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław RELACJA, WYNIK, BRAMKI, STRZELCY, SKRÓT

Okazała się, że nie tylko Marcin Robak był nową pozycją na liście niezdolnych do gry. W wyjściowej jedenastce zabrakło jeszcze Mariusza Pawelca.

Pomimo tych braków nieźle wyglądała gra Śląska w pierwszej części. Co prawda Wisła była częściej przy piłce, ale WKS był równie groźny, jeśli nie groźniejszy. Niestety wrocławianie pierwsi stracili bramkę. W 20 min sędzia podyktował rzut karny za zagranie ręką Tima Riedera. Jedenastkę wykorzystał Carlitos.

Drużyna Tadeusza Pawłowskiego wyrównała w 36 min, kiedy to porzycie rożnym Riera precyzyjnie dograł piłkę na głowę Igorsa Tarasovsa, a Łotysz nie dał szans bramkarzowi "Białej Gwiazdy".

Przez kwadrans drugiej połowy naprawdę można było być optymistą, jeśli chodzi o grę Śląska. Wrocławianie cały czas błyskawicznie doskakiwali do rywali, którzy nie potrafili wyprowadzić piłki pod pole karne Jakuba Słowika. Wrocławianie często przejmowali piłkę, dużo strzelali, ale nie potrafili drugi raz trafić do siatki. Wydawało się jednak, że to jest tylko kwestia czasu, zanim wyprowadzą zabójczą kontrę. Niestety - skontrowała "Biała Gwiazda". Carlitos dostał długą piłkę dokładnie z środkowej linii boiska, zakręcił Tarasovsem jak chciał i pięknie przymierzył tuż przy długim słupku.

Od tego momentu gospodarze poczuli się swobodniej. Carlitos zyskał luz, który sprawiał, że obrońcą Śląska zaczynało się kręcić w głowie. W 68 min mogła być 1:3, ale uderzenie Imaza na szczęście obronił Słowik. Przyjezdni byli w odwrocie. Teraz to oni nie potrafili przejść przez połowę boiska.

Na 15 minut przed końcem na boisku pojawił się Kamil Dankowski, dla którego był to powrót po 286 dniach bez ligowego meczu. Niestety - nie będzie tego powrotu miło wspominał. W 80 min Cywka ruszył lewą stroną, dograł na długi słupek, gdzie "Danek" przekazał piłkę Carlitosowi i było po meczu - Wisła prowadziła 3:1.

WISŁA KRAKÓW ŚLĄSK WROCŁAW RELACJA WYNIK STRZELCY BRAMKI VIDEO SKRÓT MECZU TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OBEJRZEĆ W TV MECZ WISŁA ŚLĄSK 9.03.2018 STREAM ONLINE LIVE NA ŻYWO RELACJA Z MECZU WISŁA KRAKÓW ŚLĄSK BILETY NA MECZ WISŁA ŚLĄSK LOTTO EKSTRAKLASA GDZIE W INTERNECIE OBEJRZEĆ WISŁA KRAKÓW ŚLĄSK WROCŁAW