Śląsk - Wisła 0:2 Oceniamy piłkarzy WKS-u [14.10.2017]

jg
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2. Kto był najgorszy, a kto najlepszy w drużynie WKS-u w sobotnim meczu z "Białą Gwiazdą"? Oto nasze subiektywne oceny. Zgadzacie się z nimi?

Oceniamy Śląsk za mecz z Wisłą Kraków (średnia: 4,82)

JAKUB WRĄBEL: 6
Przy golu na 0:1 piłka przeszła mu co prawda po rękach, ale niewiele mógł zrobić w tej sytuacji. Generalnie pewny - dobrze interweniował m.in. przy strzale Carlitosa.

DORDE COTRA: 5,5
Przede wszystkim więcej oczekiwaliśmy od niego po grze w ofensywie. Przyzwyczaił nas, że potrafi nękać z przodu rywali. Tym razem długimi chwilami niewidoczny.

PIOTR CELEBAN: 3
Niestety - błędy przy obu bramkach. Przy pierwszej ułatwił rozegranie rywalom, przy drugiej - dał pretekst arbitrowi, żeby ten odgwizdał rzut karny.

IGORS TARASOVS: 4
Przede wszystkim miał dużo problemów z Carlitosem. Hiszpan kręcił nim bardzo i potrafił się uwolnić od Łotysza. Na szczęście na posterunku był Wrąbel.

MARIUSZ PAWELEC: 5
Tak jak cała obrona Śląska Wrocław pogubił się przy pierwszej bramce. Przy Janie Urbanie częściej zapędza się na połowę rywali, co było widać także w sobotę.

MICHAŁ CHRAPEK: 4,5
Nie był tak efektywny jak nas do tego przyzwyczaił w dotychczasowych meczach. Trener zmienił go na 20 min przed końcem. Tłumaczył, że widział u Chrapka zmęczenie.

SITO RIERA: 5,5
Zaczął mecz od straty, po której Wisła miała najlepszą okazję w pierwszej połowie. Potem prezentował się już nieźle. Walczył także w odbiorze piłki.

ROBERT PICH: 5,5
Bardziej konkretny od Koseckiego, zaangażowany w grę, ale wymiernych efektów nie było. WKS miał w sobotę problemy z grą skrzydłami, co przyznał Jan Urban.

JAKUB KOSECKI: 5
Trochę irytował nieudanymi dryblingami i złymi decyzjami. W pierwszej połowie za mało podawał, w drugiej - bywało odwrotnie.

ARKADIUSZ PIECH: 4
Długo zastanawialiśmy się, czy Piech jest na boisku, bo niestety tym razem nie był dużym zagrożeniem dla bramki rywali. Zmieniony 20 min przed końcem.

MARCIN ROBAK: 5
Tym razem - bez bramki. Szkoda zwłaszcza sytuacji, gdy w drugiej połowie miał w polu karnym sporo wolnego miejsca, a uderzył płasko obok słupka.

Oceny w skali 1-10. Oceniał JG