Podbeskidzie - Śląsk 1:2. Oceniamy wrocławian

  Podbeskidzie - Śląsk 1:2. Oceniamy wrocławian

  Jakub Guder

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Podbeskidzie - Śląsk 1:2. Oceniamy wrocławian

  ©fot. LK

  Kto był najgorszy, a kto najlepszy w meczu z Podbeskidziem? Nasze subiektywne oceny wrocławian.
  Podbeskidzie - Śląsk 1:2. Oceniamy wrocławian

  ©fot. LK

  Oceniamy Śląsk za mecz z Podbeskidziem (średnia 6,21)

  MATEUSZ ABRAMOWICZ: 6
  Nie miał tym razem wiele pracy. Pewnie spisywał się na przedpolu, ale to jest jego mocna strona. Obronił jeden mocny, trudny strzał z dystansu.

  PAWEŁ ZIELIŃSKI: 5,5
  Szybka żółta kartka sprawiła, że nie wyszedł już na drugą połowę. Mariusz Rumak bał się, że Zieliński nie dotrwa do końca meczu.


  ADAM KOKOSZKA: 6
  Kokoszka czy Dwali? Nas wybór Rumaka trochę zaskoczył, bo Gruzin nie dawał powodów, by go posadzić na ławce. Kokoszka jednak spisał się poprawnie.

  PIOTR CELEBAN: 6,5
  Prawdziwy lider z charyzmą, a do tego groźny przy stałych fragmentach gry. Facet bez którego trudno sobie wyobrazić Śląsk Wrocław. Tak było też w sobotę.

  MARIUSZ PAWELEC: 4
  Wrócił do składu po dwóch meczach pauzy za kartki i sprokurował karnego. No cóż - grając często wślizgiem, to jego ryzyko zawodowe. Tym razem się nie udało.

  TOM HATELEY 7,5
  Anglik przeżywa najlepszy czas od kiedy przeprowadził się do Polski, a tymczasem jego kontrakt wygasa w czerwcu... Trzeba go zatrzymać we Wrocławiu!

  TOMASZ HOŁOTA: 6,5
  Tadeusz Pawłowski widział go przede wszystkim w roli stopera. Rumak konsekwentnie wystawia go w środku pola. Hołota zazwyczaj nie zawodzi.

  PETER GRAJCIAR: 6
  Szczerze? Mieliśmy już duże wątpliwości, czy z Grajciara będzie w Śląku jeszcze pożytek. Tymczasem Mariusz Rumak zrobił z niego dość solidnego skrzydłowego.

  ROBERT PICH: 6
  Pichowi do pełni szczęścia brakuje właściwie tylko bramki. Jest dużym zagrożeniem na skrzydle, ale wciąż nie może trafić do siatki. Tylko tego zabrakło mu w Bielsku.

  RYOTA MORIOKA: 8
  Bezsprzecznie - najlepszy piłkarz meczu. Każda akcja przechodziła przez niego, strzelił gola, a drugi padł po dobitce jego uderzenia.

  BENCE MERVO: 7
  Szósty mecz i czwarta bramka. Tyle samo ma Kamil Biliński, z tym że uzbierał te gole w 27 ligowych spotkaniach. Węgier ma instynkt snajpera.

  Rezerwowi:
  LASZA DWALI: 5,5 - wolimy go jako stopera, ale rażących błędów nie popełnił.

  Kamil Dankowski i Andrasz Gosztonyi grali zbyt krótko, by ich ocenić.

  >

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Gry On Line - Zagraj Reklama