Centralna Liga Juniorów: Śląsk - Pogoń Szczecin 0:2

zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Tomasz Hołod
Juniorzy Śląska Wrocław długo walczyli z wiceliderem Centralnej Ligi Juniorów - Pogonią Szczecin. Do przerwy był bezbramkowy remis. W drugiej połowie goście rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść. Gole strzelali rezerwowi: Kowalczyk z karnego oraz w samej końcówce Bochnak.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 0:2 (0:0)
Bramki:
Kowalczyk 56 k., Bochnak 90

Śląsk: Mynarski - Sobczak, WiechI, ŁuczkiewiczI, Jarczak, KuriataI, Pałaszewski (71. Puchała), Kubacki (71. Majgier), Koftas, Stempin (64. Izydorczyk), Idzik.

Pogoń: Brzozowski - PachI, Adamczuk, Marczuk, Waleński, Kuśmierek, Macuk, Borucki (46. Kowalczyk), BrzozowskiI (46. Bochnak), Pawłowski (88. Nagel), Jaroch (78. Górzyński).

Pozostałe wyniki kolejki: Lech Poznań - Arka Gdynia 3:1, Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1:2, Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1:0, Pomologia Prószków - Górnik Zabrze 1:2, Falubaz Zielona Góra - FC Wrocław Academy 2:2, Arka Nowa Sól - Gwarek Zabrze 0:5, Bałtyk Koszalin - Warta Poznań 2:2.

1. Lech Poznań___21___52___65-19
2. Pogoń Szczecin___21___49___50-16
3. Zagłębie Lubin___21___41___43-25
4. FC Wrocław Academy___21___38___40-17
5. Lechia Gdańsk___21___34___39-26
6. Arka Gdynia___21___29___32-33
7. Ruch Chorzów___21___28___37-30
8. Górnik Zabrze___21___28___27-24