POLSKA - CZARNOGÓRA. Eliminacje do MŚ. Gdzie obejrzeć mecz?...

  POLSKA - CZARNOGÓRA. Eliminacje do MŚ. Gdzie obejrzeć mecz? [TRANSMISJA NA ŻYWO, TV]

  KCZ

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Przed meczem Polska - Czarnogóra
  1/92
  przejdź do galerii

  Przed meczem Polska - Czarnogóra ©Bartek Syta, Polska Press

  POLSKA - CZARNOGÓRA. Dzisiaj (26 marca) w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej rozegrany zostanie mecz Polska - Czarnogóra. Zobaczcie, gdzie obejrzeć mecz Polska - Czarnogóra. Podajemy, gdzie dostępna będzie w telewizji oraz w internecie transmisja meczu Polska - Czarnogóra.

  POLSKA - CZARNOGÓRA. Gdzie i kiedy mecz?  Mecz Polska - Czarnogóra rozegrany zostanie na stadionie w Podgoricy w niedzielę, 26 marca, o godz. 20.45.

  POLSKA - CZARNOGÓRA. Jakie mamy szanse?  Czarnogóra to jedyny europejski zespół, którego naszym orłom nigdy w historii nie udało się pokonać. Z Czarnogórą mierzyliśmy się dwukronie - za każdym razem spotkanie zakończyło się porażką.

  Polacy grali w sumie z 54 spośród 55 zespołów zrzeszonych w konfederacji UEFA. Nie mieliśmy dotąd jedynie okazji, by rozegrać spotkanie z Kosowem. Pewnie dlatego, że członkiem konfederacji UEFA zostało dopiero w maju ubiegłego roku.


  Na konferencji prasowej trener Czarnogóry podkreślał, że siłą czarnogórskiego zespołu jest jedność. Wygląda więc na to, że drużyna zawodników Czarnogóry jest bardzo zgrana. Czy tak jest w polskim zespole? Trudno powiedzieć - wydaje się, że jest co najmniej kilku zawodników, którzy lubią podkreślać swoją indywidualność i wyjątkowość. Jeżeli nie przesadzą i również postawimy na solidarność i dobre zgranie, to być może uda nam się wygrać to spotkanie.

  Dotychczas w eliminacjach Czarnogóra wygrała z Danią 1:0, z Kazachstanem 5:0 i zremisowała z Rumunią (było po jednej bramce dla każdego zespołu). Przegrała jedynie z Armenią 2:3.

  POLSKA - CZARNOGÓRA. Gdzie obejrzeć transmisję? [TRANSMISJA TV]  Mecz Polska - Czarnogóra będzie można obejrzeć w telewizji. Mecz Polska Czarnogóra zobaczymy na kanałach Polsat oraz Polsat Sport. Początek transmisji o godz. 20.45.

  POLSKA - CZARNOGÓRA. Gdzie obejrzeć transmisję? [TRANSMISJA ONLINE, STREAMING NA ŻYWO, TRANSMISJA W INTERNECIE]  Jeżeli nie macie telewizora, mecz Polska - Czarnogóra będziecie mogli obejrzeć w Internecie. Transmisja online dostępna będzie w ipla.tv. Początek transmisji meczu Polska - Czarnogóra o godz. 20.45.

  POLSKA - CZARNOGÓRA. Polska kadra przed meczem

  POLSKA - CZARNOGÓRA. Przed meczem  W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z treningu i konferencji prasowej przed meczem Polska - Czarnogóra. Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby obejrzeć całą galerię.

  POLSKA - CZARNOGÓRA. Wynik meczu Polska - Czarnogóra

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo