1. liga. Szalona końcówka w Legnicy! Miedź z piekła do nieba w 180 sekund!

tom
1. liga. Szalona końcówka w Legnicy! Miedź z piekła do nieba w 180 sekund! Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
1. liga. W ostatnim piątkowym meczu 7. kolejki Nice 1 Ligi Miedź Legnica wygrała na własnym boisku z Bytovią 2:1. Na gole trzeba było czekać aż do 81. minuty. Wynik spotkania otworzyli goście, dla których trafienie zanotował Kamil Wacławczyk. Po trzech minutach na prowadzeniu była już jednak Miedź, dla której gole strzelili Mladen Bartulović i Marquitos (dwie asysty Franka Adu Kwame). Legniczanie dowieźli korzystny wynik do końcowego gwizdka i zgarnęli piąty w tym sezonie komplet punktów, utrzymujac tym samym pozycję lidera Nice 1 Ligi.

Atrakcyjność meczu: 7/10
Piłkarz meczu: Frank Adu Kwame

1. LIGA w GOL24

Materiał oryginalny: 1. liga. Szalona końcówka w Legnicy! Miedź z piekła do nieba w 180 sekund! - Gol24