Sport

    Siatkówka. Cuprum Lubin - Asseco Resovia 3:0 (WYNIK, TABELA)

    Siatkówka. Cuprum Lubin - Asseco Resovia 3:0 (WYNIK, TABELA)

    Rafał Bajko

    Gazeta Wrocławska

    Gazeta Wrocławska

    Siatkarze Cuprum sprawili swoim fanom miłą niespodziankę

    Siatkarze Cuprum sprawili swoim fanom miłą niespodziankę ©Tadeusz Klocek

    Dużą niespodziankę w 20. kolejce Plus Ligi sprawili gracze Cuprum Lubin, którzy w trzech setach ograli mistrzów Polski Asseco Resovię Rzeszów.
    Siatkarze Cuprum sprawili swoim fanom miłą niespodziankę

    Siatkarze Cuprum sprawili swoim fanom miłą niespodziankę ©Tadeusz Klocek

    Kluczem do triumfu gospodarzy była druga partia, wygrana naprzewagi 32:30. Świetny mecz rozegrał przyjmujący lubińskiej ekipy Robert Taht, którego wybrano MVP całych zawodów.

    Plus Liga
    Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:22, 32:30, 25:23)
    Cuprum: Kaczmarek (19), Pupart (11), Boehme (4), Taht (19), Możdżonek (9), Łomacz (1), Rusek (libero) oraz Gorzkiewicz, Włodarczyk.

    Asseco Resovia: Kurek (15), Jaeschke (8), Tichacek (1), Achrem, Paszycki (5), Holmes (4), Ignaczak (libero) oraz Śliwka (3), Drzyzga (3), Dryja (5), Penczew (6), Perłowski, Witczak (3), Wojtaszek (libero).

    MVP: Robert Taht (Cuprum).

    Pozostałe mecze 20. kolejki: PGE Skra Bełchatów - Łuczniczka Bydgoszcz 0:3, Efector Kielce - Cerrad Czarni Radom 1:3, BBTS Bielsko--Biała - AZS Politechnika Warszawska 0:3, MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 3:0, AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 2:3, Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1.
    1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 20 53 57:12
    2. Lotos Trefl Gdańsk 19 41 48:28
    3. PGE Skra Bełchatów 20 41 49:29
    4. Asseco Resovia Rzeszów 20 40 48:30
    5. Cerrad Czarni Radom 20 37 45:33
    6. Jastrzębski Węgiel 20 35 45:37
    7. Cuprum Lubin 20 34 46:37
    8. Indykpol AZS Olsztyn 20 3039:40
    9. AZS Politechnika Warszawa 20 26 35:42
    10. Łuczniczka Bydgoszcz 20 26 30:41
    11. Effector Kielce 20 15 27:53
    12. BBTS Bielsko-Biała 19 15 25:50
    13. AZS Częstochowa 20 13 24:53
    14. MKS Będzin 20 12 20:53
    Następna kolejka (4-6.03): Będzin - Częstochowa, Olsztyn - Kielce, Radom - Bielsko--Biała, Warszawa - Rzeszów, Lubin - Gdańsk (5.03, godz. 20), Kędzierzyn-Koźle - Bełchatów, Bydgoszcz - Jastrzębski.

    I liga mężczyzn

    Wyniki 23. kolejki: AGH Kraków - Hutnik Kraków 3:0 (walkower), KPS Kęty - Victoria Wałbrzych 2:3 (15:25, 25:23, 13:25, 25:19, 10:15 ), Warta Zawiercie - AZS Stal Nysa 3:1, KPS Siedlce - Ślepsk Suwałki 0:3, Espadon Szczecin - Kamper Wyszków 3:0, Energa Omis Ostrołęka - Krispol Września 0:3, GKS Katowice - SMS PZPS Spała (przełożony na 9.03).
    1. MKS Ślepsk Suwałki 23 50 60:32
    2. KS Espadon Szczecin 23 49 58:31
    3. GKS Katowice 21 46 54:28
    4. APP Krispol Września 23 44 53:33
    5. SMS PZPS Spała 22 43 54:34
    6. Aluron Virtu Warta Zawiercie 23 42 49:37
    7. AGH Kraków 23 36 44:39
    8. AZS Stal Nysa 23 33 44:49
    9. KPS Siedlce 22 32 43:42
    10. TS Victoria PWSZ Wałbrzych 23 27 41:57
    11. KS Camper Wyszków 23 26 37:52
    12. KPS Kęty 23 22 32:57
    13. Energa Omis Ostrołęka 23 15 26:58
    14. UKS Hutnik Kraków 23 12 15:61
    Następna kolejka (5.03): Spała - Ostrołęka, Września - Szczecin, Wyszków - Siedlce, Suwałki - Zawiercie, Nysa - Kęty, Wałbrzych- AGH Kraków, Hutnik Kraków - Katowice.

    Czytaj także

      Komentarze (2)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Zdjęcie autora komentarza
      mecz

      juliaaa

      Zgłoś naruszenie treści

      Witam, podobnie było ze Skrą, nie grali na swoim poziomie.

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      mecz

      podpis (gość)

      Zgłoś naruszenie treści

      Mecz w wykonaniu Cuprum bardzo dobry, Resovia niestety nie grała jak na mistrza przystało.

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać