IGRZYSKA OLIMPIJSKIE RIO 2016 - HARMONOGRAM IO RIO 2016 - IGRZYSKA OLIMPIJSKIE RIO 2016 DZIEŃ PO DNIU
Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro rozpoczynają się już dziś. Pierwsze olimpijskie konkurencje w środę od godziny 18 polskiego czasu. W pierwszym meczu piłki nożnej w damskim wydaniu Szwecja zmierzy się z RPA. Dziś jeszcze 4 kolejne mecze w żeńskim turnieju piłki nożnej. W czwartek i w nocy z czwartku na piątek do gry ruszą mężczyźni. W piątek czeka nas jeszcze łucznictwo - turniej mężczyzn i kobiet - RIO 2016 - HARMONOGRAM, PROGRAM IO w RIO 2016.
Dopiero w NOCY Z PIĄTKU NA SOBOTĘ (od godz. 1 w nocy polskiego czasu)
CEREMONIA ROZPOCZĘCIA IGRZYSK RIO 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK IO 2016 - program Igrzysk Rio 2016
- SPRAWDŹHARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 3-4 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 4-5 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 5-6 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 6-7 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 7-8 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 8-9 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 9-10 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 10-11 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 11-12 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 12-13 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 13-14 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 14-15 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 15-16 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 16-17 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 17-18 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 18-19 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 19-20 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 20-21 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 21-22 SIERPNIA 2016
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 3-4 SIERPNIA 2016
3 sierpnia 2016:
- 18:00 - 20:00 piłka nożna turniej kobiet Szwecja – RPA
- 21:00 - 23:00 piłka nożna turniej kobiet Brazylia – Chiny
- 20:00 - 22:00 piłka nożna turniej kobiet Kanada – Australia
- 23:00- 01:00 piłka nożna turniej kobiet Zimbabwe - Niemcy
4 sierpnia 2016:
- 01:00 - 03:00 piłka nożna turniej kobiet USA – Nowa Zelandia
- 03:00 - 05:00 piłka nożna turniej kobiet Francja – Kolumbia
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 4-5 SIERPNIA 2016
4 sierpnia 2016:
- 18:00 - 20:00 piłka nożna turniej mężczyzn Irak – Dania
- 21:00 - 23:00 piłka nożna turniej mężczyzn Brazylia – RPA
- 20:00 - 22:00 piłka nożna turniej mężczyzn Honduras – Algieria
- 23:00 - 01:00 piłka nożna turniej mężczyzn Portugalia – Argentyna
- 22:00 - 00:00 piłka nożna turniej mężczyzn Meksyk – Niemcy
5 sierpnia 2016:
- 01:00 - 03:00 piłka nożna turniej mężczyzn Fidżi – Korea
- 23:00 - 01:00 piłka nożna turniej mężczyzn Szwecja – Kolumbia
- 02:00 - 04:00 piłka nożna turniej mężczyzn Nigeria – Japonia
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 5-6 SIERPNIA 2016
5 sierpnia 2016:
- 14:00 - 15:00 łucznictwo, turniej mężczyzn, runda rankingowa
- 18:00 - 19:00 łucznictwo, turniej kobiet, runda rankingowa
6 sierpnia 2016:
01:00 - 04:00 CEREMONIA OTWARCIA IGRZYSK RIO 2016 - Maracana
HARMONOGRAM IGRZYSK RIO 2016 - PROGRAM IO Rio 2016 6-7 SIERPNIA 2016
6 sierpnia 2016:
- 13:30 - 18:10 wioślarstwo czwórka podwójna mężczyzn eliminacje
- 13:30 - 18:10 wioślarstwo czwórka podwójna kobiet eliminacje
- 13:30 - 18:10 wioślarstwo dwójka bez sternika mężczyzn eliminacje
- 13:30 - 18:10 wioślarstwo dwójka podwójna kobiet eliminacje
- 13:30 - 18:10 wioślarstwo dwójka podwójna mężczyzn eliminacje
- 13:30 - 18:10 wioślarstwoczwórka bez sternika wagi lekkiej mężczyzn eliminacje
- 13:30 - 18:10 wioślarstwo jedynka mężczyzn eliminacje
- 13:30 - 18:10 wioślarstwo jedynka kobiet eliminacje
- 13:30 - 15:00 strzelectwo karabin pneumatyczny kobiet eliminacje
- 13:30 - 15:30 strzelectwo pistolet pneumatyczny mężczyzn eliminacje
- 14:00 - 15:00 piłka wodna turniej mężczyzn Serbia – Węgry
- 14:00 - 15:40 łucznictwo drużyny mężczyzn mecze 1/8 finału
- 14:00 - 17:45 tenis stołowy singiel kobiet preeliminacje
- 14:00 - 17:45 tenis stołowy turniej mężczyzn preeliminacje
- 14:00 - 19:15 szermierka szpada kobiet indywidualnie eliminacje
- 14:00 - 19:15 szermierka szpada kobiet indywidualnie ćwierćfinały
- 14:30 - 16:15 siatkówka turniej kobiet Japonia – Korea Południowa
- 14:30 - 16:00 piłka ręczna turniej kobiet Norwegia – Brazylia
- 14:30 - 21:10 kolarstwo szosowe start wspólny mężczyzn Finał
- 15:00 - 16:00 siatkówka plażowa turniej mężczyzn Carambula/Ranghieri (ITA) – Doppler/Horst (AUT)
- 15:00 - 16:45 judo 48 kg kobiet eliminacje
- 15:00 - 16:45 judo 60 kg mężczyzn eliminacje
- 15:00 - 17:00 hokej na trawie turniej mężczyzn Argentyna – Holandia
- 15:00 - 21:05 jeździectwo WKKWujeżdzenie – dzień pierwszy
- 15:20 - 16:20 piłka wodna turniej mężczyzn USA – Chorwacja
- 15:30 - 18:00 gimnastyka sportowa turniej indywidualny mężczyzn kwalifikacje
- 15:45 - 04:00 tenis singiel kobiet 1. runda
- 15:45 - 04:00 tenis singiel mężczyzn 1. runda
- 15:45 - 04:00 tenis debel kobiet 1. runda
- 15:45 - 04:00 tenis debel mężczyzn 1. runda
- 16:00 - 17:00 siatkówka plażowa turniej mężczyzn Alison/Bruno (BRA) – Binstock – Schachter (CAN)
- 16:00 - 18:45 boks waga 60 kg mężczyzn eliminacje
- 16:00 - 18:45 boks waga 81 kg mężczyzn eliminacje
- 16:00 - 18:45 boks waga 91 kg mężczyzn eliminacje
- 16:00 - 16:30 rugby 7 turniej kobiet Francja – Hiszpania
- 16:30 - 17:00 rugby 7 turniej kobiet Nowa Zelandia – Kenia
- 16:00 - 18:00 hokej na trawie turniej mężczyzn Indie – Irlandia
- 16:35 - 18:00 piłka ręczna turniej kobiet Holandia – Francja
- 16:35 - 18:20 siatkówka turniej kobiet Chiny – Holandia
- 16:40 - 17:40 piłka wodna turniej mężczyzn Grecja – Japonia
- 17:00 - 17:30 rugby 7 turniej kobiet Wielka Brytania – Brazylia
- 17:00 - 18:00 judo 48 kg kobiet ćwierćfinały
- 17:00 - 18:00 judo 60 kg mężczyzn ćwierćfinały
- 17:00 - 18:00 siatkówka plażowa turniej kobiet Bawden/Clancy (AUS) – Alfaro/C. Charles (CRC)
- 17:00 - 18:30 koszykówka turniej kobiet Turcja – Francja
- 17:30 - 18:00 rugby 7 turniej kobiet Kanada – Japonia
- 17:30 - 19:30 hokej na trawie turniej mężczyzn Belgia – Wielka Brytania
- 18:00 - 18:30 rugby 7 turniej kobiet USA – Fidżi
- 18:00 - 19:00 siatkówka plażowa turniej kobiet Elsa/Liliana (ESP) – Gallay/Klug (ARG)
- 18:00 - 20:30 pływanie 400 m zmiennym mężczyzn eliminacje
- 18:00 - 20:30 pływanie 100 m motylkowym kobiet eliminacje
- 18:00 - 20:30 pływanie 400 m dowolnym mężczyzn eliminacje
- 18:00 - 20:30 pływanie 400 m zmiennym kobiet eliminacje
- 18:00 - 20:30 pływanie 100 m klasycznym mężczyzn eliminacje
- 18:00 - 20:30 pływanie 4×100 m dowolnym kobiet eliminacje
- 18:00 - 19:00 piłka wodna turniej mężczyzn Francja – Czarnogóra
- 18:30 - 19:00 rugby 7 turniej kobiet Australia – Kolumbia
- 18:30 - 20:30 hokej na trawie turniej mężczyzn Australia – Nowa Zelandia
- 19:00 - 22:45 łucznictwo drużyny mężczyzn ćwierćfinały
- 19:00 - 22:45 łucznictwo drużyny mężczyzn półfinały
- 19:00 - 22:45 łucznictwo drużyny mężczyzno 3. miejsce
- 19:00 - 22:45 łucznictwo drużyny mężczyzn Finał
- 19:15 - 21:00 koszykówka turniej mężczyzn Australia – Francja
- 19:15 - 20:45 koszykówka turniej kobiet Chiny – Kanada
- 19:30 - 21:30 strzelectwo karabin pneumatyczny kobiet finał
- 19:30 - 21:30 strzelectwo pistolet pneumatyczny mężczyzn finał
- 19:30 - 22:00 gimnastyka sportowa turniej indywidualny mężczyzn kwalifikacje
- 19:30 - 22:30 tenis stołowy singiel kobiet 1. runda
- 19:30 - 22:30 tenis stołowy turniej mężczyzn 1. runda
- 19:40 - 21:10 piłka ręczna turniej kobiet Rosja – Korea
- 20:00 - 23:00 piłka nożna turniej kobiet Kanada – Zimbabwe
- 20:00 - 21:45 siatkówka turniej kobiet Brazylia – Kamerun
- 20:30 - 21:30 siatkówka plażowa turniej kobiet Agatha/Barbara (BRA) – Hermannova/Slukova (CZE)
- 20:30 - 22:15 judo 48 kg kobiet repasaże, półfinały
- 20:30 - 22:15 judo 60 kg mężczyzn repasaże, półfinały
- 21:00 - 21:30 rugby 7 turniej kobiet Francja – Kenia
- 21:00 - 23:35 szermierka szpada kobiet indywidualnie półfinały
- 21:00 - 23:35 szermierka szpada kobiet indywidualnie Finał
- 21:30 - 22:00 rugby 7 turniej kobiet Nowa Zelandia – Hiszpania
- 21:30 - 22:30 siatkówka plażowa turniej mężczyzn Gibb/Patterson (USA) – Jefferson/Cherif (QAT)
- 21:40 - 23:10 piłka ręczna turniej kobiet Czarnogóra – Hiszpania
- 22:00 - 00:45 boks waga 60 kg mężczyzn eliminacje
- 22:00 - 00:45 boks waga 81 kg mężczyzn eliminacje
- 22:00 - 00:45 boks waga 91 kg mężczyzn eliminacje
- 22:00 - 00:00 hokej na trawie turniej kobiet Argentyna – USA
- 22:00 - 00:00 piłka nożna turniej kobiet USA – Francja
- 22:00 - 22:30 rugby 7 turniej kobiet Wielka Brytania – Japonia
- 22:05 - 23:50 siatkówka turniej kobietUSA – Portoryko
- 22:30 - 00:00 koszykówka turniej kobietBrazylia – Australia
- 22:30 - 23:10 judo 48 kg kobiet
- 22:30 - 23:10 judo 60 kg mężczyzn
- 22:30 - 23:00 rugby 7 turniej kobiet Kanada – Brazylia
- 22:30 - 23:30 siatkówka plażowa turniej mężczyzn Brouwer/Meeuwsen (NED) – Liamin/Barsouk (RUS)
- 23:00 - 01:00 piłka nożna turniej kobiet Niemcy – Australia
- 23:00 - 01:00 hokej na trawie turniej mężczyzn Kanada – Niemcy
- 23:00 - 23:30 rugby 7 turniej kobiet USA – Kolumbia
- 23:30 - 00:00 rugby 7 turniej kobiet Australia
- 23:30 - 00:30 siatkówka plażowa turniej kobiet Meppelink/Van Iersel (NED) – Pazo/Agudo (VEN)
- 23:30 - 02:00 gimnastyka sportowa turniej indywidualny mężczyzn kwalifikacje
7 sierpnia 2016:
- 00:00 - 01:45koszykówkaturniej mężczyznChiny – USA
- 00:00 - 02:00podnoszenie ciężarów48 kg kobietFinał
- 00:00 - 03:00tenis stołowysingiel mężczyzn1. runda
- 00:00 - 03:00tenis stołowysingiel kobiet2. runda
- 00:00 - 02:00piłka nożnaturniej kobietRPA – Chiny
- 00:30 - 01:30piłka wodnaturniej mężczyznHiszpania – Włochy
- 00:30 - 02:30hokej na trawieturniej mężczyznHiszpania – Brazylia
- 00:45 - 02:15koszykówkaturniej kobietBiałoruś – Japonia
- 00:50 - 02:20piłka ręcznaturniej kobietRumunia – Angola
- 01:00 - 03:00piłka nożnaturniej kobietKolumbia – Nowa ZelandiaMineirao
- 01:30 - 03:30hokej na trawieturniej kobietWielka Brytania – AustraliaOlympic Hockey Centre
- 01:50 - 02:50piłka wodnaturniej mężczyznBrazylia – Australia
- 02:00 - 03:00siatkówka plażowaturniej mężczyznŁosiak/Kantor (POL) – Böckermann/Flüggen (GER)
- 02:50 - 04:20piłka ręcznaturniej kobietSzwecja – Argentyna
- 03:00 - 05:00piłka nożnaturniej kobietBrazylia – Szwecja
- 03:00 - 04:00siatkówka plażowaturniej mężczyznHerrera/Gavira (ESP) – Huber/Seidl (AUT)
- 03:00 - 04:55pływanie400 m zmiennym mężczyznFinał
- 03:00 - 04:55pływanie100 m motylkowym kobietpółfinały
- 03:00 - 04:55pływanie400 m dowolnym mężczyznFinał
- 03:00 - 04:55pływanie400 m zmiennym kobietFinał
- 03:00 - 04:55pływanie100 m klasycznym mężczyznpółfinały
- 03:00 - 04:55pływanie4×100 m dowolnym kobietFinał
- 03:30 - 05:15koszykówkaturniej mężczyznWenezuela – Serbia
- 03:35 - 05:20siatkówkaturniej kobietSerbia – Włochy
- 04:00 - 05:00siatkówka plażowaturniej kobietForrer/Vergé-Dépré (SUI) – Wang/Yue (CHN)
- 05:00 - 06:00siatkówka plażowaturniej kobietWalsh/Ross (USA) – Artacho Del Solar/Laird (AUS)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?