Piast Gliwice - Śląsk Wrocław. Gdzie oglądać?

RED
Już dziś o godz. 18 Piast Gliwice będzie gościł walczącego o posadę Mariusza Rumaka i jego Śląsk Wrocław, w meczu 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Ci którzy nie mogli dzisiaj wspierać "Wojskowych" w Gliwicach, mogą śledzić relację live z tego spotkania na www.gazetawroclawska.pl/sport lub w telewizji.

Ostatni mecz Piasta ze Śląskiem został rozegrany 8 marca tego roku, wtedy to po golu Josipa Barisicia w 26 minucie wicemistrzowie Polski pokonali drużynę prowadzoną wówczas przez Romualda Szukiełowicza. Jak się okazało, był to ostatnia konfrontacja tego trenera w roli szkoleniowca Śląska. Teraz wrocławianie znajdują się w podobnej sytuacji. Czy historia się powtórzy i po spotkaniu przy Okrzei zwolniony zostanie Mariusz Rumak?

Dzisiejsze spotkanie jest transmitowane przez Eurosport. Początek transmisji od godz. 17:40 Gdyby ktoś nie miał dostępu do telewizora, można skorzystać z dedykowanej aplikacji Eurosport Player. W takiej ewentualności trzeba jednak liczyć się z koniecznością wykupienia abonamentu do tego serwisu.

Wszyscy kibice mieszkający zagranicą mogą za darmo obejrzeć mecz Piasta ze Śląskiem wchodząc na stronę www.dailymotion.com/ekstraklasa.