Sport

    Koszykówka. III dzień mistrzostw Polski do lat 20. Znamy...

    Koszykówka. III dzień mistrzostw Polski do lat 20. Znamy wszystkich półfinalistów

    www.pzkosz.pl, RB

    Gazeta Wrocławska

    Aktualizacja:

    Gazeta Wrocławska

    Exact Systems Śląsk wygrał wszystkie mecze w grupie i awansował do półfinału z pierwszego miejsca

    Exact Systems Śląsk wygrał wszystkie mecze w grupie i awansował do półfinału z pierwszego miejsca ©Śląsk Wroclaw - facebook.com

    Exact Systems Śląsk Wrocław z SKM Zastal Zielona Góra oraz WKK Wrocław z Asseco Gdynia zagrają w półfinale mistrzostw Polski do lat 20 mężczyzn. Oba zespoły ze stolicy Dolnego Śląska zakończyły zmagania grupowe z kompletem wygranych.
    Exact Systems Śląsk wygrał wszystkie mecze w grupie i awansował do półfinału z pierwszego miejsca

    Exact Systems Śląsk wygrał wszystkie mecze w grupie i awansował do półfinału z pierwszego miejsca ©Śląsk Wroclaw - facebook.com

    Wszystkie spotkania turnieju rozgrywane są we wrocławskiej hali Kosynierka. Mecze można oglądać za darmo. Alternatywą są transmisje na stronie www.imprezylive.pl. W sobotę od godz. 12 rozpoczną się mecze o miejsca 5-8, natomiast półfinały z udziałem wrocławskich ekip ruszą od godz. 16.30.

    Wyniki trzeciego dnia turnieju finałowego MP U-20

    Grupa A

    Asseco Gdynia - Śląsk Wrocław 49:83 (10:19, 14:12, 16:29, 9:23)

    Asseco: Wieluński 13, Kamiński 8m Jankowski 7, Kołodziej 7, Frąckiewicz 4, Majchrzak 3, Itrich 2, Jęczmień 2, Szymański 2, Nowaczek 1, Szulc.
    Śląsk: Stawiak 16, Muskała 14, Wilczek 14, Musiał 9, Wysocki 6, Krakowczyk 5, Bożenko 4, Pruefer 4, Sanny 4, Jakubiak 3, Bortliczek 2, Sasik 2.

    Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 81:63 (27:17, 20:17, 24:13, 10:16)
    Trefl: M. Kolenda 18, Ciesielski 15, Krefft 12, Szczepanik 9, Majewski 8, Dylicki 4, Karwowski 4, Jankowski 4, Grzesiowski 3, Grochowski 2, Ł. Kolenda 1, Putra 1.
    MKS: Wantuch 14, Załucki 14, Szczypiński 10, Lewiński 9, Niemyjski 6, Glaeske 4, Skiba 4, Piszczatowski 2, Boryka, Kępa, Koćma, Niespor.

    1. Exact Systems Śląsk 3 6 +57
    2. Asseco Gdynia 3 5 +8
    3. Trefl Sopot 3 4 -6
    4. MKS Dąbrowa Górnicza 3 3 -59

    Grupa B

    SKM Zastal Zielona Góra - Novum/Astoria Bydgoszcz 76:79 (25:24, 20:13, 17:18, 14:24)
    Zastal: Ponitka 30, Zywert 17, Szymański 11, Der 6, Mołek 5, Mąkowski 3, Pogoda 2, Traczyk 2, Polewiak.
    N/Astoria: Łucka 15, Fatz 14, Kutta 12, Wenderski 11, Ratajczak 10, Wardziński 7, Derda 6, Kondraciuk 4, Łapiński.

    Biofarm Basket Junior Poznań - WKK Wrocław 59:67 (12:18, 13:18, 7:19, 27:12)
    Biofarm: Kurpisz 17, Leszczyński 13, Ryżek 11, Frąckowiak 7, Stankowski 5, Gruszczyński 4, Simon 2, Nowak, Tomaszewski.
    WKK: Kobel 15, Fiedukiewicz 10, Kiwilsza 10, Jodłowski 9, Rutkowski 7, Gawlina 4, Wilk 4, Jędrzejewski 3, Kapa 3, Krzyczmonik 2, Kruczała.

    1. WKK Wrocław 3 6 +45
    2. Zastal Zielona Góra 3 4 -6
    3. Biofarm Basket 3 4 -7
    4. Novum/Astoria 3 4 -32

    Sobota

    o 7. miejsce: MKS Dąbrowa Górnicza - Novum/Astoria Bydgoszcz, godz. 12.
    o 5. miejsce: Biofarm Basket Junior Poznań - Trefl Sopot, godz. 14.15.
    Półfinał: Asseco Gdynia - WKK Wrocław, godz. 16.30.
    Półfinał: SKM Zastal Zielona Góra - Śląsk Wrocław, godz. 18.45.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama

      Zapowiedzi meczów - gdzie oglądać