Budowlani Łódź dali lekcję Impelowi Wrocław [ZDJĘCIA]

Impelki tylko chwilami mogły się cieszyć ze swojej gry
Impelki tylko chwilami mogły się cieszyć ze swojej gry Tomasz Hołod
Rewanżu za półfinał play-offów z poprzedniego sezonu nie było. Impel Wrocław gładko uległ Budowlanym Łódź 0:3, stawiając opór tylko w pierwszej partii

Do Wrocławia przyjechały wczoraj stare znajome. Chorwacka przyjmująca Hana Cutura grała tu w sezonie 2014/2015, a Agnieszka Kąkolewska spędziła w Impelu ostatnie cztery lata.

Sentymentów jednak nie było. W pierwszym secie wrocławianki trochę nastraszyły rywalki, bo od 19:24 doprowadziły do wyniku 23:24, lecz koniec końców przegrały. Druga partię oddały łatwo, przegrywając już na początku 1:8. Niestety - w trzeciej też nie udało się nawiązać walki. Całe spotkanie trwało ledwie 80 minut.

LIGA SIATKÓWKI KOBIET
Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź 3:0 (23:25, 15:25, 16:25)
Impel: Nichol, Szczurowska, Murek, Trojan, Gałucha, Chojnacka, Stenzel (libero) oraz Wołodko, Wawrzyniak i Gierak.
Budowlani: Grobelna, Grajber, Polańska, Vincourova (MVP), Kąkolewska, Twardowska, Witkowska (libero) oraz Kędziora, Cutura i Muszyńska.

Pozostałe mecze kolejki: MKS Dąbrowa - Developres 1:3 (18:25, 25:22, 14:25, 22:25), ŁKS - KSZO (dziś, godz. 18), Chemik - BKS 3:1 (21:25, 25:8, 25:20, 25:21), Budowlani Toruń - Legionovia 3:0 (25:22, 25:18, 25:21), Pałac - Proxima 0:3 (24:26, 17:25, 21:25), Muszynianka - PTPS 1:3 (16:25, 11:25, 25:23, 23:25).