Kibiców na mecz Śląsk Wrocław-Ruch Chorzów zawiezie T1 (tramwajowa linia specjalna).
Oto jej trasa: Galeria Dominikańska - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów - Średzka - Leśnica i z powrotem.
Tramwaje będą kursowały z częstotliwością co około 10 minut w godzinach od 16do 17:45 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).
Do dyspozycji kibiców będzie też S1 (autobusowa linia specjalna) o trasie: Rynek - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Milenijna - Pilczycka - Królewiecka - Stadion Wrocław (Królewiecka) i z powrotem.
Autobusy będą kursowały z częstotliwością co około 7,5 minuty w godzinach od 16 do 17:45 (ostatni kurs Rynku).
Po meczu T1 (tramwajowa linia specjalna) będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty, tj. od godz. 19:50 przez 30 minut, a S1 (autobusowa linia specjalna) będzie jeździć z częstotliwością co około 2 minuty, tj. od godz. 19:50 przez 30 minut.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?