Śląsk przegrał w Bełchatowie

SZUCH
Piłkarze Śląska Wrocław przegrali w Bełchatowie z GKS-em 0:3 i przerwali swoją passę zwycięstw w T-Mobile Ekstraklasie.

Katem wrocławian okazał się Paweł Buzała, który jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie pokonał Mariana Kelemena. W drugiej połowie gości dobił Miroslav Bożok.

PGE GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 3:0 (2:0)
Buzała 6, 21, Bożok 65

PGE GKS: Sapela - Modelski, Szmatiuk, Lacic, Tanevski, Baran, Fonfara, Wróbel, Bożok (85 Sawala), Kosowski (90 Kuświk), Buzała (62 Nowak).

Śląsk: Kelemen - Socha, Fojut (38 Dudek), Celeban, Pawelec, Pietrasiak, Elsner, Cetnarski (46 Voskamp), Mila, Madej, Diaz (76 Ł.Gikiewicz).

Żółte kartki: Baran, Tanewski, Bożok, Sapela - Pawelec, Fojut, Socha, Pietrasiak
Sędzia: Marcin Borski
Widzów: 1 200