MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jakub Maj
Jakub Maj
od 16 lat
PKO Ekstraklasa. Stal Mielec w czwartej kolejce Ekstraklasy wygrała ze Śląskiem Wrocław 3:1. Zawodnikiem meczu został Hinokio, który strzelił dwie bramki. Nie popisał się bramkarz gości - Kacper Trelowski.

Bramki z meczu Stal Mielec - Śląsk Wrocław 3:1 [WIDEO]

Dzisiejsze spotkanie od początku było otwarte. Piłka pierwszy raz wpadła do siatki już w 5. minucie, ale sędzia anulował bramkę, gdyż Żukowski uderzył futbolówkę ręką.

Wynik meczu otworzył Hinokio w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Japończyk uderzył z dystansu, a w bramce nie popisał się Kacper Trelowski, który był przekonany, że piłka wyjdzie z linię końcową. Młody golkiper pomylił się w obliczeniach, dlatego był zmuszony wyjmować futbolówkę z siatki.

Japończyk strzelił drugą bramkę w drugiej połowie. Tym razem precyzyjnym strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał golkipera wypożyczonego z Rakowa Częstochowa. Trzy minuty później na listę strzelców wpisał się także Michał Trąbka, który także spróbował swoich sił z dystansu.

W doliczonym czasie gry Exposito strzelił bramkę na otarcie łez z rzutu karnego za zagranie piłki ręką w "szesnastce". Ostatecznie Śląsk przegrał ze Stalą 1:3.

• Bramki: Hinokio (45', 53'), Trąbka (56') - Exposito (90'+3)