Rio 2016: Polska - Niemcy piłka ręczna. Niemcy byli lepsi [RELACJA, ONLINE, WYNIK]

JEW, TVN24/XNEWS
POLSKA NIEMCY NA ŻYWO - PIŁKA RĘCZNA RIO 2016 POLSKA NIEMCY
POLSKA NIEMCY NA ŻYWO - PIŁKA RĘCZNA RIO 2016 POLSKA NIEMCY Andrzej Szkocki/Polska Press
Mecz Polska - Niemcy - piłka ręczna mężczyzn Rio 2016 za nami. To bardzo ważny pojedynek polskich szczypiornistów po porażce z Brazylią. Jaki był wynik meczu Polska - Niemcy? Zobacz na GazetaWroclawska.pl.

RIO 2016 - PIŁKA RĘCZNA - MECZ POLSKA - NIEMCY - gdzie w TV - live stream POLSKA NIEMCY NA ŻYWO
RELACJA NA ŻYWO:

KONIEC MECZU.

Niestety, Polska przegrała z Niemcami. Ostateczny wynik meczu Polska - Niemcy to 29:32. Igrzyska w RIO to chyba nie jest nasz turniej...

26:30
Pięć minut do końca. Nasze szanse są już tylko teoretyczne. Zbyt często tracimy piłkę w ataku... Chyba nie tym razem.

23:27 A było już tak pięknie. Na 10 minut przed końcem znów przegrywamy czterema bramkami. Czy uda się odrobić tę stratę?

21:22 To jest nasz czas! Już tylko jedna bramka dzieli nas od remisu. A jednak potrafimy!

19:22 Po 42 minutach meczu przegrywamy trzema bramkami. Piłka ciągle jest w grze!

15:19 Piętnasta bramka dla Polski. Kamil Bielecki z rzutu karnego. Ale Niemcy strzelili już 19 goli. Nasza sytuacja jest coraz gorsza.

14:17
Druga połowa rozpoczęła się niestety od bramki Niemców. I tak prowadzą z nami już trzema golami.

14:16 KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Wydawało się, że na przerwę zejdziemy z remisem, ale dekoncentracja biało-czerwonych w końcówce i dwie szybkie akcje Niemców zdecydowały o ich prowadzeniu. Przegrywamy dwoma bramkami, ale przed drugą połową nie stoimy na straconej pozycji.

11:11 Kamil Syprzak dostał doskonałą piłkę na środku i kończy skutecznie. Jest remis! Polacy grają z minuty na minutę coraz lepiej. Obudzili się nasi obrońcy, coraz lepiej broni Szmal. Teraz potrzebujemy skuteczności w ataku i jest szansa na ogranie Niemców.

8:10 Mimo bardzo dobrej akcji Michała Daszka po przechwycie, to Niemcy prowadzą. Grają z większą skutecznością. Biało-czerwoni lepiej niż w meczu z Brazylią, ale czy to wystarczy na Niemców? Wkrótce się przekonamy.

3:3 - Polacy rozpoczęli lepiej niż z Brazylia. Na razie gramy bramka za bramkę. Wreszcie na widowni słychać polskich kibiców - Polacy gramy u siebie - krzyczą

A tak pisaliśmy jeszcze przed meczem
Dziś Polacy w Rio mają szansę zmazać kiepskie wrażenia, które pozostały po meczu Polska - Brazylia. Przegraliśmy po kiepskiej grze z gospodarzami turnieju. Niemcy to zupełnie inna drużyna, świetnie znana Polakom. Czy to podziała mobilizująco? Nasi piłkarze ręczni wierzą, że tak będzie.
- Wiemy, że nie możemy się teraz załamywać, bo to najgorsze co moglibyśmy teraz zrobić. Przed nami cztery mecze w grupie, cztery szanse, żeby poprawić naszą sytuację - mówi Michał Daszek, który wie, co należy zrobić, aby pokonać naszych zachodnich sąsiadów. - Trzeba zagrać bez kompleksów. Musimy odważnie grać w ataku, bez tej nerwowości, którą było widać w naszej grze w niedzielę gołym okiem. Nie możemy popełniać tylu prostych błędów. Myślę, że to wynikało z ciśnienia, które w nas było w związku z tym, że graliśmy pierwszy mecz w turnieju - dodaje.

POLSKA - NIEMCY PIŁKA RĘCZNA RIO 2016

- asystent trenera: Mamy szansę na rewanż!
- Porażka z Brazylią oczywiście nas zabolała, ale nie ma czasu na jej rozpamiętywanie. Nie ma co posypywać głowy popiołem, bo za chwilę mamy szansę na rewanż - powiedział Robert Lis, asystent trenera reprezentacji Polski.

Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu turnieju olimpijskiego nasi szczypiorniści przegrali z Brazylią 32:34. W kolejnym meczu biało-czerwoni zmierzą się z Niemcami.