MKTG SR - pasek na kartach artykułów
2 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 3 010 zł...
fot. Pawel Relikowski / Polska Press

Praca dla studenta we Wrocławiu. Tu zarobisz na czynsz lub czesne [NAJNOWSZE OFERTY]

SPRZĄTACZ SAMOLOTÓW

Wynagrodzenie brutto: 3 010 zł

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Miejsce pracy: Skarżyńskiego 36, 54-530 Wrocław

Zakres obowiązków: Udział w procesie obsługi naziemnej w zakresie sprzątania w wyposażania pokladów samolotów. Praca w godz.: 21:00-6:00, praca w dni wolne. Przewidywany okres zatrudnienia: czas nieokreślony.

Wymagania: wykształcenie: podstawowe, staż pracy: min. 6 miesięcy w sprzątaniu specjalistycznym, praca z użyciem środków chemicznych w godzinach nocnych, brak uczulenia na środki chemiczne

Kontakt: bezpośrednio do pracodawcy, Novaparts Sp. z o.o., Mieszka I 27/3, 58-100 Świdnica, tel. 530 544 360

Zobaczcie w galerii najnowsze oferty pracy we Wrocławiu, idealnie dopasowane pod studentów - na kolejne zdjęcia w galerii przejdziesz za pomocą strzałek, gestów na smartfonie lub myszki