MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Polska - Słowenia 2:3 Siatkówka 2015 - ćwierćfinał Mistrzostw Europy (WYNIK NA ŻYWO, TRANSMISJA TV)

MH, Press Focus/x-news, TVN/x-news
Polska - Słowenia Siatkówka 2015 - ćwierćfinał Mistrzostw Europy - wynik na żywo - transmisja TV i online Press Focus/x-news
Polska - Słowenia Siatkówka 2015 - WYNIK NA ŻYWO. Polscy siatkarze przegrali dziś ze Słowenią. Pierwszego i drugiego seta Polacy niestety przegrali 17:25 i 19:25. Trzeci i czwarty set poszły nam już lepiej - 25:23, 25:19. Jednak przegraliśmy wojnę nerwów w tie-breku 14:16. Polska - Słowenia 2:3 - ćwierćfinał Mistrzostw Europy. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Słowenia w TV? Czy będzie transmisja online? Wynik na żywo na naszym portalu GazetaWroclawska.pl.

POLSKA - SŁOWENIA SIATKÓWKA NA ŻYWO - ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW EUROPY W TV - O KTÓREJ MECZ?

Mecz Polska - Słowenia już w środę o godzinie 16:45. Gdzie obejrzeć w TV? Mecz na żywo będzie transmitowany na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport News. Czy będzie transmisja online? Stream z meczu dostępny będzie na platformie Ipla.tv. Niestety będzie on jednak płatny.

POLSKA - SŁOWENIA SIATKÓWKA NA ŻYWO - ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTWA EUROPY

Już dzisiaj, 14 października (14.10.2015) Polska rozegra mecz ze Słowenią. Do tej pory Polacy szli jak burza przez kolejne rozgrywki Mistrzostw Europy. Przypomnijmy, że w niedzielę reprezentacja Polski pokonała Białoruś 3:0 i odniosła trzecie zwycięstwo w siatkarskich ME.

Trener Stephane Antiga dał w tym meczu szansę kilku rezerwowym zawodnikom. - Tę drużynę stać na złoty medal - powiedział w rozmowie z x-news Krzysztof Ignaczak, mistrz świata z 2014 roku. - Nasi reprezentanci chcą pokazać, że stać ich na więcej niż trzecie miejsce, które wywalczyli w Pucharze Świata - dodał.