Polska - Niemcy - MŚ 2014 - (RELACJA NA ŻYWO, RELACJA ZA DARMO, MINUTA PO MINUCIE, RELACJA LIVE)

P. Hochstim, red.
MŚ 2014 Polska Niemcy już dziś - dla naszych reprezentantów to mecz finał. Polscy siatkarze rewelacyjnie spisują się w Mistrzostwach Świata 2014, a do gry prowadzi ich kapitan Michał Winiarski. Dziś w półfinale Polacy powalczą z Niemcami. Mecz Polska - Niemcy w Katowicach dziś o 20.25. Nie przegap! Zobacz, gdzie obejrzeć mecz półfinałowy online. Transmisja ze spotkania Polska - Niemcy pokaże telewizja Polsat Volleyball 1.

Dziś mecz Polska - Niemcy w MŚ w siatkówce. To już półfinał! Polscy siatkarze rewelacyjnie spisują się w mundialu, a do gry prowadzi ich kapitan Michał Winiarski. Gdy w meczu z Iranem "Winiar" z pomocą fizjoterapeutów opuszczał boisko, trudno było przypuszczać, że jeszcze w tym turnieju wróci. Ale udało się! Wszystko to zasługa łódzkich medyków ze szpitala MSW.

- Michał Winiarski trafił do nas bezpośrednio po meczu, jeszcze w nocy - opowiada Robert Starzec, dyrektor łódzkiego szpitala MSW. - Dzięki fachowości naszych lekarzy, z szefem radiologii Piotrem Kordkiem na czele, i wyposażeniu szpitala został poddany terapii, która sprawiła, że już w poniedziałek mógł trenować.

Półfinał Polska Niemcy za darmo relacja na żywo na GazetaWroclawska.pl. U nas wynik i relacja minuta po minucie - zobacz: Półfinał Polska Niemcy 0:0 (RELACJA NA ŻYWO, ZA DARMO, WYNIK, MINUTA PO MINUCIE, ONLINE, LIVE)

Stephane Antiga przed półfinałem Polska - Niemcy: Spodziewałem się, że Niemcy namieszają w tym turnieju

Półfinał Polska - Niemcy na pewno z Winiarskim
Trudno wyobrazić sobie biało-czerwonych bez Winiarskiego, który - przed urazem - był w życiowej formie. W czwartkowym meczu z Rosją zagrał w dwóch setach i pokazał, że w trakcie decydujących o medalach meczów będzie silnym punktem kadry.
- Bardzo cieszymy się, że mogliśmy pomóc reprezentacji, której przecież wszyscy bardzo mocno kibicujemy - dodaje Starzec. - Jestem przekonany, że Michał Winiarski w najbliższy weekend będzie w formie, która pomoże nam zdobyć mistrzostwo świata.

Mecz Polska - Niemcy - bilety na aukcjach biją cenowe rekordy

W sobotę przed południem w kasie katowickiego Spodka dostępne były bilety na półfinałowy mecz mistrzostw świata siatkarzy Brazylia - Francja w cenie od 100 do 250 złotych. Na pozostałe spotkania w Katowicach wejściówek już nie ma.

Sebastian Świderski przed półfinałem MŚ siatkarzy: Niemcy jeszcze nie grali przy takiej publiczności

Bilety na półfinał Polska - Niemcy w kasach już nie są dostępne, podobnie jak na niedzielne pojedynki o medale. Niektóre trafiły na internetowe aukcje. Podwójna wejściówka na finał została wyceniona nawet na 2499 do 2999 złotych, a na półfinał z udziałem Polaków na 600-950 zł.

Półfinał Polska - Niemcy - gdzie w TV?
Półfinały i mecze o medale pokaże telewizja Polsat Volleyball 1.

MŚ w Siatkówce - półfinały w Spodku już od 16:35
W pierwszym półfinale o godz. 16.35 broniąca tytułu Brazylia zagra z Francją, a o 20.25 Polska zmierzy się z Niemcami. Mecz Rosja - Iran o 5. miejsce odbędzie się dziś w Łodzi o godzinie 13.40. Mecz o 3. miejsce zostanie rozegrany w niedzielę w Katowicach o godzinie 16.35.

Finał MŚ w Siatkówce odbędzie się w Katowicach w niedzielę, 21. września o godzinie 20.25. Mamy nadzieję, że Polacy pokonają dziś Niemców i niedzielę powalczą o złoto! Trzymacie kciuki?