Sting zagra w Krakowie, wkrótce rusza sprzedaż biletów na...

  Sting zagra w Krakowie, wkrótce rusza sprzedaż biletów na jego koncert

  red.

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Sting zagra w Krakowie, wkrótce rusza sprzedaż biletów na jego koncert
  Do Krakowa przyjeżdża kolejna wielka gwiazda! 12 października w Tauron Arenie Kraków zagra Sting, który koncertuje w ramach trasy koncertowej 57th & 9th World Tour. W piątek rusza sprzedaż biletów.
  Sting zagra w Krakowie, wkrótce rusza sprzedaż biletów na jego koncert
  Gitarowa trasa rockowa wystartowała w Ameryce Północnej, zawitała do Europy, Ameryki Środkowej i Południowej, obecnie cieszy fanów w Azji, a następnie powróci do Europy. Dzisiaj (29 maja) ogłoszono dodanie nowych dat koncertów w Austrii, Estonii, na Litwie, w Polsce, na Węgrzech i w Macedonii. Kolejne europejskie koncerty będą jeszcze ogłaszane.

  Podczas 57th & 9th Tour Stingowi towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Josh Freese (perkusja) oraz Rufus Miller (gitara), gość specjalny Joe Sumner (syn Stinga) oraz akordeonista Percy Cardona, który regularnie występuje z The Last Bandoleros.


  Bilety na koncert w Rankweil wejdą do sprzedaży w ten czwartek, 1 czerwca, a na wszystkie pozostałe koncerty w piątek, 2 czerwca. Członkowie oficjalnego fan clubu Sting.com będą mogli kupić bilet wcześniej – już od wtorku, 30 maja – wszystkie szczegóły dostępne na www.sting.com/tour.

  Bilety na koncert w ramach trasy 57th & 9th Tour w TAURON Arenie Kraków w cenach od 229 z wejdą do sprzedaży w piątek, 2 czerwca o 10.00 na www.LiveNation.pl.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Na tym zdjęciu...

   Zyjan (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   ...gdyby dorobić mu wąsika, wyglądałby jak Rogucki.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama