Kiedy policja ujawni informacje w sprawie śmierci Igora...

  Kiedy policja ujawni informacje w sprawie śmierci Igora Stachowiaka?

  TVN24/x-news

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Szef policji Jarosław Szymczyk zapewnił, że wszystkie informacje w sprawie śmierci Igora Stachowiaka zostaną ujawnione - ale dopiero po zakończeniu postępowań dyscyplinarnych i wyjaśniających.
  Te dotyczące czterech policjantów, którzy uczestniczyli w interwencji związanej z zatrzymaniem Igora Stachowiaka, mają się zakończyć jeszcze w tym tygodniu. - Z panem ministrem podjęliśmy cały szereg decyzji również personalnych, ale także organizacyjnych i wcale nie zakończyliśmy tych działań. One cały czas trwają - podkreślił nadinsp. Szymczyk.

  Jeden funkcjonariusz został już wydalony ze służby. Z kolei postępowania dyscyplinarne jeszcze trwają ze względu na obszerny materiał do zweryfikowania. Sprawa dotyczy komendanta miejskiego, zastępcy komendanta Wrocław Stare Miasto i dwóch innych funkcjonariuszy.

  Czytaj także

   Komentarze (9)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Patole

   Jaki (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Fajnie czytać jak patole się podniecają na forum. Osiedlowe Sebixy. Hahahahahahahaha

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Niestety jest tak jak mówił Antek, że ciemny lud wszystko kupi, a PiS ze strachu przed tąsprawą

   obywatel ż. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 10

   nawet nie starają się bronić policjantów w tej hiper-politycznej sprawie. Tak jak PiS zrobił cyrk smoleński tak PO zrobiła cyrk z rzekomym zabójstwem na komisariacie.
   1. To filmik z tassera nic...rozwiń całość

   nawet nie starają się bronić policjantów w tej hiper-politycznej sprawie. Tak jak PiS zrobił cyrk smoleński tak PO zrobiła cyrk z rzekomym zabójstwem na komisariacie.
   1. To filmik z tassera nic nowego nie wniósł było wiadome od początku, że użycie tassera było być może bezprawne, chyba, że stan wyższej koniecznośći itd.
   2. Postepowania prokuratorskie ktore trwaja do 5 lat np. teraz bardzo szybko po 2 latach sprawa wypadku w zoo gdzie tygrys zabil czlowieka wyszla i nikt sie nie dziwi, że dlugo itd. a dlaczego Pan Schetyna nie robi konferencji żądając decyzji personalnych,
   3. Od samego początku ojciec Igora był oskarżycielem posiłkowym skoro policja z prokuraturą chciały to zatuszować to czyżby nie miał wglądu do materiałów, niech odpowie!
   4. skoro prokuratura podobno ma coraz to nowe wnioski to jak może roztrzygać i konczyc niezakonczone postepowanie?
   5. Pomijam zasadnosc użycia, ale na filmiku widac jak byk!!! Policjant ostrzega zatrzymanego pyta się czy zatrzymany rozumie itd. to są tortury?
   6. Czy jest chociaż jedna osoba, która wie co tez zatrzymany robił wcześniej, że zmusił być może policjanta do tak dramatycznej decyzji?zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zmusił policjanta do tak dramatycznej decyzji...

   Wroclawianin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Weź się puknij w łeb i daruj sobie te wypociny!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   czy to prawda ze ...

   ks. proboszcz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 13 / 13

   biegli sądowi wydali opinie ze narkotyki, dopalacze i sterydy przyczyniły się do zatrzymania akcji serca tego degenerata ??
   ile razy rodzice tego ćpuna informowali policje o jego znęcaniu sie nad...rozwiń całość

   biegli sądowi wydali opinie ze narkotyki, dopalacze i sterydy przyczyniły się do zatrzymania akcji serca tego degenerata ??
   ile razy rodzice tego ćpuna informowali policje o jego znęcaniu sie nad nimi, groźbach i uzależnieniu od środków psychotropowych ??
   czy nacpana agresywna patolka teraz ma wieksze prawa od innych obywateli ??zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ?

   Marcin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 4

   A czy naćpane patologiczne kundle mogą razić w toalecie człowieka skutego kajdankami, a później wykasować monitoring i mówić, że zaginął? Czyżby było coś na sumieniu?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   policja

   julian

   Zgłoś naruszenie treści / 23 / 2

   dlaczego policjanci nie są w więzieniu czy za zabicie człowieka ze szczególnym okrucieństwem i tortury karą jest sanatorium zwolnienie L-4 i wydalenie ze służby. To są kpiny z prawa wszyscy powinni...rozwiń całość

   dlaczego policjanci nie są w więzieniu czy za zabicie człowieka ze szczególnym okrucieństwem i tortury karą jest sanatorium zwolnienie L-4 i wydalenie ze służby. To są kpiny z prawa wszyscy powinni siedziec na sankcji a kierownictwo miec zarzuty mataczenia włącznie z rzecznikiem prasowym Petrykowskim.Pamietam jego konferencje prasowe kiedy mówił ze Igor był wczesniej pobity a tak przy okazji to spadł z krzesła i uszkodził futryne na komisariacie. A gdyby Igor nie zginął na komisariacie i poszedł do prokuratury na skarge prokurator umorzył by sprawe i dał wiare policjantom bo w notatce byłoby [ arogancki opryskliwy,odmówił okazania dokumentów,stawiał bierny i czynny opór użyto chwytów policyjnych oraz kajdanek] do tego wydruk z alko 1 promil i jest po was no i zgodne zeznania policjantów wy jestescie sami i w czarnej d****. Ile takich przypadków w Polsce cały czas tak sie dzieje dajcie mi nietrzezwego a paragraf sie znajdzie.Próba nagrywania ich pracy kończy się wściekłością z ich strony i zabraniem telefonu pod pozorem sprawdzenia IMEI czy niby nie kradziony totalna degrengolada a potem sporządzają fałszywą notatke pod pozorem jakiegoś wykroczenia i macie zarzuty a oni kłamią w sądzie a sąd daje wiare i tak się kreci wyniki i statystyke. W ich pracy nie chodzi o szeroko rozumiane bezpieczeństwo obywateli i pomoc oni mają rąbać wyniki za wszelką cene a gustują w tym te małolaty z OP dawne ZOMO tam to sie dopiero wyrabia normy pozdrawiam policjezwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   igor

   pp (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 18 / 6

   Ta sprawa nie moze ucichnac ci policjanci musza odpowiedziec przed sadem za morderstwo igora i blaszczak musi odejsc bo ukrywal przez rok te sprawe a prokuratura w poznaniu tez mataczy w sprawie i...rozwiń całość

   Ta sprawa nie moze ucichnac ci policjanci musza odpowiedziec przed sadem za morderstwo igora i blaszczak musi odejsc bo ukrywal przez rok te sprawe a prokuratura w poznaniu tez mataczy w sprawie i tez powinny poleciec glowy zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Miejski monitoring

   Qqrq (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 1

   A kiedy postępowanie ws straży miejskiej i wykorzystywania monitoringu do śledzenia świadków zatrzymania Igora?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Igor,a opinie bieglych

   Igor Stachowiak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 14

   A wiadomo co z opinia biegłych która miała być znana 15czerwca czy wobec Igora były wykonywane inne środki przymusu bezpośredniego?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama