Policjantki z Dolnego Śląska mistrzyniami w siatkówce plażowej

MAL
arch. KWP we Wrocławiu
Drużyna kobieca reprezentująca Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu i 3. Skrzydło Lotnictwa Transportowego w Powidzu zwyciężyła w Międzynarodowych Mistrzostwach Policji w Siatkówce Plażowej - Turek 2014.

W turnieju wzięło udział 72 zawodników i 20 zawodniczek z 36 drużyn z Polski i zagranicy. W meczu finałowym kategorii kobiet o mistrzostwo zagrały zawodniczki reprezentujące KWP Wrocław: Magdalena Dej i Katarzyna Wyrozumialska. Wygrały z reprezentacją Słowenii. .

W kategorii mężczyzn wygrała drużyna Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie: Marcin Melnarowicz i Bartłomiej Baniak, przed policjantami z Poznania.