Menu Region

Dolnoślązak Roku 2013

Wybieramy Dolnoślązaka Roku 2013. Człowieka polityki, kultury, sportu, społecznika lub inną osobę publiczną, która w minionym roku złotymi zgłoskami zapisała się w historii naszego regionu.
Głosowanie trwa od 1 stycznia 2014 do godz. 23.59 31 stycznia 2014. Głosować można na trzy sposoby: poprzez kliknięcie maksymalnie 5 głosów dziennie na danego kandydata), poprzez aplikację na Facebooku (maksymalnie 5 głosów dziennie na danego kandydata, ale każdy głos mnożymy razy dwa) albo poprzez wysłanie wiadomości SMS (brak limitu głosów, a jeden SMS to aż 10 głosów na daną osobę).
Kandydatów w plebiscycie może zgłosić każdy internauta. W tym celu wystarczy kliknąć w link Zgłoś udział w plebiscycie. Zgłoszone przez Was kandydatury będą weryfikowane przez kapitułę plebiscytu powołaną przez Gazetę Wrocławską. Oczywiście zgłaszamy tylko osoby publiczne.

Regulamin plebiscytu

Regulamin plebiscytu "Dolnoślązak Roku 2013"

Organizatorem zabawy jest Polskapresse o. Prasa Wrocławska - wydawca Gazety Wrocławskiej i serwisu internetowego GazetaWroclawska.pl.

Głosowanie trwa od 1 stycznia 2014 do godz. 23.59 31 stycznia 2014. Głosować można na trzy sposoby: poprzez kliknięcie w serwisie GazetaWroclawska.pl (maksymalnie 5 głosów dziennie na danego kandydata), poprzez aplikację na Facebooku (maksymalnie 5 głosów dziennie na danego kandydata, ale każdy głos mnożymy razy dwa) albo poprzez wysłanie wiadomości SMS pod numer 72355 (koszt 2,46 zł z vat) o treści podanej przy nazwisku danego kandydata (brak limitu głosów, a jeden SMS to aż 10 głosów na daną osobę). Zwycięzca otrzyma pamiątkową statuetkę oraz dyplom.

Kandydatów w plebiscycie może zgłosić każdy internauta. W tym celu wystarczy kliknąć poniżej w link "Zgłoś udział w plebiscycie". Do udziału w plebiscycie zgłaszać można wyłącznie osoby publiczne mieszkające lub prowadzące działalność na terenie Dolnego Śląska. Zgłoszone przez internautów kandydatury będą weryfikowane przez kapitułę plebiscytu powołaną przez Gazetę Wrocławską. Organizator zastrzega sobie prawo odrzucenia kandydatury bez podania przyczyny. Kandydatury można zgłaszać przez cały czas trwania plebiscytu.

Zamknij

Reklama
Reklama