Piłka nożna: Zwycięstwo Górnika PWSZ Wałbrzych nad Turem Turek (ZDJĘCIA)

PG
W Wałbrzychu w ostatnim meczu pierwszej rundy sezonu 2010/2011 Górnik PWSZ pokonał 2:1 Tura Turek.

Mecz miał dwa różne oblicza. W pierwszej połowie gospodarze mieli olbrzymią przewagę i po 45 minutach po strzałach w 8 minucie Daniela Zinke i w 36 minucie Markaowicza prowadzili 2:0. W drugiej części spotkania przewagę uzyskali gracze Turka, ale zdołali strzelić tylko jednego gola. W 53 minucie do bramki gospodarzy trafił Bieniek.

W pojedynku ostatniej kolejki sezonu 2010/2011 wałbrzyszanie wyszli na boisko w ustawieniu: Jaroszewski, D. Michalak, Łaski, Przerywacz, Wojtarowicz, G. Michalak, Morawski, Wepa, Rytko, Zinke, Moszyk.

Turek zaczął jedenastką: Kręt, Topolski, Izydorczyk, Sędziak, Bednarczyk, Steinke, Roszak, Kmiecik, Hinc, Ostalczyk, De Lima Silva.