Piłka nożna: Miedź Legnica wciąż bez zwycięstwa w tym roku (ZDJĘCIA)

Po emocjonującym spotkaniu piłkarze Miedzi Legnica niestety tylko zremisowali na własnym stadionie z Sandecją Nowy Sącz 2:2.

Pech nie opuszcza podopiecznych trenerów Adama Fedoruka i Piotra Tworka. Tym razem legniczanie nie zdołali pokonać Sandecji Nowy Sącz, mimo że na dwie minuty przed końcem spotkania prowadzili 2:1.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli piłkarze gości. Już w trzeciej minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najlepiej w polu karnym gości odnalazł się obrońca Sandecji Tomasz Margol i skierował piłkę do bramki. 10 min później wyrównał silnym i precyzyjnym strzałem zza pola karnego Radosław Bartoszewicz.

Taki wynik utrzymywał się do 88 min, kiedy to bramkę, po kapitalnym długim podaniu od Piotra Madejskiego, strzelił Jakub Chrzanowski. W tym momencie wydawało się, że już nic nie może odebrać "Miedziance" zwycięstwa, ale w czwartej minucie doliczonego czasu gry świetnym strzałem z dystansu popisał się Mateusz Bartków i mecz zakończył się remisem 2:2.

Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 2:2 (1:1)
Bramki:
Bartoszewicz 13, Chrzanowski 88 - Margol 3, Bartków 90+4
Sędziował: Tomasz Garbowski (Kluczbork)
Widzów: 1700

Miedź: Bledzewski - Wołczek, TanżynaI, Woźniczka, Kiełpiński, Bartoszewicz, Burkhardt, Szczepaniak (76 Chrzanowski), Szymański (63 Machaj), Łobodziński (82 Madejski), Zakrzewski
Sandecja: Cabaj - Makuch, BartkówI, Cicman, Mójta (49 Słaby), BębenekI, Nather (63 Urban), Margol (64 Szczepański), Grzeszczyk, Frańczak, Fałowski.

I liga - pozostałe wyniki

Energetyk Rybnik - GKS Tychy 1:1 (Bałuszyński 4 - Smółka k. 83), Arka Gdynia - Wisła Płock 2:1 (Ślusarski 50, Szwoch 81 - Wlazło 47), Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz 1:0 (Zaremba 23), Dolcan Ząbki - Stomil Olsztyn 4:2 (Sierpina 32, 35, Zjawiński 69, Piesio 78 - Darmochwał 25, Żwir 90), GKS Katowice - Okocimski 0:1 (Nawrot 79), GKS Bełchatów - Chojniczanka1:1 (Mateusz Mak 73 - Gancarczyk 7), Kolejarz Stróże - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:1 (Smuczyński 56 - Czerwiński 90), Górnik Łęczna - Flota 0:0

Następna kolejka (22.03): GKS Katowice - PGE GKS Bełchatów, Okocimski Brzesko - Miedź Legnica, Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna, Flota - Arka, Wisła Płock - Energetyk ROW, GKS Tychy - Dolcan, Stomil - Kolejarz, Termalica - Puszcza, Olimpia Grudziądz - Chojniczanka.