Piłka nożna: Drugi sparing z FK Mlada Boleslav dla Zagłębia Lubin

MB
Mecze z FK Mlada Boleslav oglądał m.in. menedżer Marek Citko (drugi z lewej)
Mecze z FK Mlada Boleslav oglądał m.in. menedżer Marek Citko (drugi z lewej) Piotr Krzyżanowski
Drugi piątkowy mecz sparingowy z czeskim zespołem FK Mlada Boleslav zakończył się zwycięstwem piłkarzy Zagłębia Lubin 2:1.

Po samobójczym trafieniu w 15. minucie jednego z piłkarzy Zagłębia, w 50. wyrównał Adrian Błąd. Minutę później Paweł Oleksy zdobył drugą bramkę, która dała lubinianom zwycięstwo.

Przypomnijmy, że w pierwszym piątkowym meczu rywale z Czech wygrali 1:0.

Skład Zagłębia: Konrad Forenc (46 Hubert Świtalski) - Robert Dziedzina (65 Damian Kowalczyk), Sebastian Bonecki (81 Robert Dziedzina), Maciej Kowalski-Haberek, Paweł Oleksy - Konrad Andrzejczak (46 Deniss Rakels), Adrian Rakowski, Arkadiusz Kasperkiewicz (46 Piotr Azikiewicz), Jan Wojciechowski, Adrian Błąd - Arkadiusz Woźniak