Jak promować samorząd online? [KONFERENCJA]

  Jak promować samorząd online? [KONFERENCJA]

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Jak promować samorząd online? [KONFERENCJA]
  Chcemy Państwu pokazać jak samorząd XXI wieku może zaistnieć w sieci internetowej. Jakie wyzwania czekają prezydentów miast, wójtów, burmistrzów i starostów w dobie dominacji mediów elektronicznych.
  Jak promować samorząd online? [KONFERENCJA]
  Konferencja pt. "Jak zaprezentować samorząd online" odbędzie się we wtorek, 10 stycznia o godz. 10.00 w Dolnośląskim Centrum Filmowym, przy ul. Piłsudskiego 64a we Wrocławiu (dawne kino Warszawa).

  Podczas konferencji poruszymy następujące tematy:

  - Miasto, powiat i gmina w Google - Krzysztof Czyżykiewicz, certyfikowany trener Google AdWords i Google Analytics - o tym jak dać się znaleźć w internecie i jak sprawdzić, kto nas znalazł
  - Siła nowych mediów - Tomasz Krawczyk, dyrektor rozwoju redakcyjnego Polska Press Grupy - o tym, że tradycyjny serwis internetowy samorządu już nie wystarczy, jak i po co dbać o social media, dlaczego trzeba zaprzyjaźnić się z kamerą
  - Jak gazeta staje się telewizją (FILM) – redakcja Gazety Wrocławskiej
  - Nowe narzędzia promocji gminy w internecie.

  Do udziału w konferencji zapraszamy prezydentów miast, wójtów, burmistrzów i starostów a także przedstawicieli funkcjonujących w ramach samorządów biuro promocji. Aby zgłosić udział w konferencji, należy wypełnić poniższy formularz.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama