Serwis narciarski Serwis narciarski
  Szczyrkowski Ośrodek Narciarski [CENNIK KARNETÓW 2016/2017]

  Szczyrkowski Ośrodek Narciarski [CENNIK KARNETÓW 2016/2017]

  red

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Szczyrkowski Ośrodek Narciarski [CENNIK KARNETÓW 2016/2017]

  ©szczyrkowski.pl

  Szczyrkowski Ośrodek Narciarski przedstawił cennik karnetów 2016/2017. Jest to jeden z największych kompleksów narciarskich w Polsce, składający się z dwóch stacji głównych Czyrna (Małe Skrzyczne 1211 m n.p.m.) i Solisko (Pośredni 990 m n.p.m).
  Szczyrkowski Ośrodek Narciarski [CENNIK KARNETÓW 2016/2017]

  ©szczyrkowski.pl

  Resort Szczyrkowski, cennik karnetów którego przedstawiamy, skupia 13 wyciągów orczykowych o łącznej długości 7800 m. 13 tras narciarskich o łącznej długości 20 km jest dostosowanych do różnych poziomów umiejętności narciarzy.

  Szczyrkowski - cennik karnetów  Szczyrkowski Ośrodek Narciarski przedstawił cennik karnetów na sezon 2016/2017. Minimalny czas obowiązywania karnetu to 3 godziny, maksymalny to siedem dni, a nawet...
  cały sezon. Resort Szczyrkowski ceny karnetów ma bardzo różne. Zaczynają się już od 35 złotych dla dzieci do lat 12, i 50 złotych dla dorosłych. Za karnet na cały sezon zapłacić trzeba natomiast odpowiednio 830 i 1190 złotych.

  Szczyrkowski Ośrodek Narciarski - cennik karnetów:

  szczyrkowski.pl


  Szczyrkowski - ceny karnetów ulgowych, promocje  W Resorcie Szczyrkowskim ceny karnetów dla dzieci nie są wygórowane. Co ważne dzieci do lat 5 z wyciągów mogą korzystać za darmo. Warunkiem jest pozostawanie pod opieką osoby dorosłej, która zakupiła karnet (limit: dwoje dzieci na jedną osobę dorosłą).

  Dzieci w wieku od 5 do 12 lat w Resorcie Szczyrkowskim za karnety zapłacą 70% normalnej ceny. Zniżki obowiązują za okazaniem dokumenty, potwierdzającego wiek. Normalny cennik karnetów w Resorcie Szczyrkowskim obowiązuje powyżej 12 lat.

  szczyrkowski.pl


  Szczyrkowski - karnety dają więcej  W Resorcie Szczyrkowskim ceny karnetów dają także możliwość korzystania z wyciągów Centralnego Ośrodka Sportu Szczyrk. Żeby z nich korzystać, wystarczy posiadać aktualny skipass ze Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Gry On Line - Zagraj Reklama

   Najczęściej czytane