Serwis narciarski Serwis narciarski
  Ośrodek narciarski ZwardońSki zaprasza na stok Małego...

  Ośrodek narciarski ZwardońSki zaprasza na stok Małego Rachowca. Wrażenia niezapomniane

  Jacek Drost

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Ośrodek ZwardońSki na Małym Rachowcu

  Ośrodek ZwardońSki na Małym Rachowcu ©Fot. facebook/zwardonski

  Jeśli jesteście już nieco znużeni najbardziej obleganymi beskidzkimi ośrodkami narciarskimi, to wybierzcie się do kompleksu ZwardońSki.
  Ośrodek ZwardońSki na Małym Rachowcu

  Ośrodek ZwardońSki na Małym Rachowcu ©Fot. facebook/zwardonski

  Do Zwardonia warto przyjechać, bo to fajnie, uroczo położone miejsce w Beskidach. Nasza stacja znajduje się na pięknej górze Mały Rachowiec - mówi Wojciech Tylka, koordynator ze stacji narciarskiej ZwardońSki. Dodaje, że jednym z atutów zwardońskiego ośrodka jest to, iż trasy są ratrako-wane od godz. 16.00 do 16.30, więc osoby przyjeżdżające na popołudniowe i wieczorne jazdy mają takie same warunki jak narciarze pojawiający się z samego rana.

  Zwardoń leży w zachodniej części Beskidu Żywieckiego, w masywie Wielkiej Raczy, pomiędzy przełęczami Przysłop, Zwardońską i Graniczne. Specyficzny mikroklimat, dzięki któremu pokrywa śnieżna utrzymuje się tu blisko pół roku, sprzyja sportom zimowym.

  W samym ośrodku Zwar-dońSki narciarze mają do dyspozycji bardzo dobrze przygotowaną 900-metrową trasę, czteroosobową kanapę, są też mały wyciąg dla dzieciaków, bezpłatny parking, karczma i wypożyczalnia sprzętu sportowego.

  - Warunki są bardzo dobre. Najlepsze, jakie mogą być - dodaje Wojciech Tylka. Przyznaje, że ZwardońSki jest alternatywą dla tych miłośników szusowania, którzy już się znudzili wiślańskimi czy szczyrkowskimi ośrodkami narciarskimi. - Warto także zwrócić uwagę, że do nas jest teraz bardzo dobry dojazd drogą ekspresową (obecna S1 - przyp. red) - dodaje pan Wojciech.

  Ośrodek jest czynny od godz. 9.00 do 21.00.

  Dzieci śpiewają kolędy. Kliknij i posłuchaj


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Gry On Line - Zagraj Reklama

   Najczęściej czytane