Serwis narciarski Serwis narciarski
  Ośrodek narciarski Nowa Osada w Wiśle [CENNIK KARNETÓW...

  Ośrodek narciarski Nowa Osada w Wiśle [CENNIK KARNETÓW 2016/2017]

  Iwona Makarska

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Ośrodek narciarski Nowa Osada w Wiśle [CENNIK KARNETÓW 2016/2017]
  1/5
  przejdź do galerii

  ©Ośrodek narciarski Nowa Osada / archiwum

  Zastanawiacie się, gdzie wybrać się na narty lub snowboard? Bliżej, czy nieco dalej? Może tam gdzie ceny nie są zbyt wygórowane? Sprawdziliśmy, jakie są ceny karnetów w ośrodku narciarskim Nowa Osada w Wiśle.
  Ośrodek narciarski Nowa Osada w Wiśle podał ceny karnetów w sezonie zimowym 2016/2017. Będą one obowiązywały do 5 marca tego roku.

  Karnet można wykupić na godzinę, dwie, cztery, dopołudniowy, popołudniowy, wieczorny lub nocny. Ceny wahają się od 25 do 80 złotych. Jest możliwość kupienia karnetów przejazdowych - promocyjnych. Tutaj np. 10 wjazdów koleją linową kosztuje 55 zł (ulgowy) i 60 zł (normalny), najwięcej - 20 wjazdów - to koszt 110 zł (ulgowy) i 120 zł (normalny). Czasowy karnet (do wyboru od dwóch do siedmiu dni na osiem godzin) to ceny od 110 do 470 złotych.

  Dzieci do lat trzech mogą korzystać z wyciągu bezpłatnie, ale tylko pod opieką dorosłych. Karnety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży w wieku od 4 do 12 lat oraz seniorom po 65 roku życia na podstawie okazania ważnego dokumentu ze zdjęciem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Gry On Line - Zagraj Reklama

   Najczęściej czytane