Serwis narciarski Serwis narciarski
  Narty: Centralny Ośrodek Sportu w Szczyrku [CENNIK KARNETÓW...

  Narty: Centralny Ośrodek Sportu w Szczyrku [CENNIK KARNETÓW 2016/2017]

  red

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Narty: Centralny Ośrodek Sportu w Szczyrku [CENNIK KARNETÓW 2016/2017]
  1/6
  przejdź do galerii

  ©Łukasz Klimaniec

  Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Ceny karnetów w sezonie 2016/2017 pozostały na tym samym poziomie, jak w ubiegłym sezonie.
  Skrzyczne to raj dla narciarzy. Stoki Skrzycznego posiadają ponad 10 kilometrów rozmaitych tras narciarskich Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku, w tym trasę z homologacją FIS. Trasy czarna i czerwona wyposażone są w system naśnieżania.

  Centralny Ośrodek Sportu w Szczyrku ceny karnetów w sezonie 2016-2017 pozostawił na tym samym poziomie, co w poprzednim sezonie.
  Minimalny czas obowiązywania karnetu to 3 godziny, maksymalny to siedem dni, a także karnet całosezonowy. Ceny karnetów w COS Szczyrk wahają się od 50 zł (3-godzinny) do 329 zł (karnet 7-dniowy).

  Ceny karnetów dla dzieci nie są wygórowane. Warto wiedzieć, że dzieci do lat 5 z wyciągów mogą korzystać za darmo. Warunkiem jest pozostawanie pod opieką osoby dorosłej, która kupiła karnet (limit: dwoje dzieci na jedną osobę dorosłą).

  Zniżki obowiązują za okazaniem dokumenty, potwierdzającego wiek. Normalny cennik karnetów w COS Szczyrk obowiązuje powyżej 12 lat. Warto wiedzieć, że zakup karnetów w COS Szczyrk dają możliwość korzystania z wyciągów Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego - wystarczy posiadać aktualny skipass COS. Władze szczyrkowskiego COS nie ukrywają, że wspólny karnet okazał się dobrym rozwiązaniem i cieszy się dużym wzięciem.  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane