Najszybsze samochody świata i ... firma ze Świdnicy!

  Najszybsze samochody świata i ... firma ze Świdnicy!

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Polska

  Najszybsze samochody świata i ... firma ze Świdnicy!
  1/12
  przejdź do galerii
  Gran Turismo Polonia to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie motoryzacyjne, skupiające na Torze Poznań najlepsze, najszybsze i najbardziej wyjątkowe samochody świata. Podczas tegorocznej edycji do Poznania przyjechało ponad 200 aut z całej Europy - nie zabrakło Lamborghini, McLarenów, Ferrari i Porsche. Na uwagę zasługuję fakt, że oprawę techniczną zapewniała firma.. ze Świdnicy!
  WEBER GROUP, bo o nich tu mowa, to agencja medialna oferująca kompleksowe wsparcie techniczne imprez, w tym wynajem telebimów i obsługę wielokamerową LIVE.

  - Poznań to było prawdziwe wyzwanie - przyznaje Michał Siedlecki, właściciel firmy - mieliśmy 48 godzin, a tak naprawdę 2 noce i jeden dzień na przygotowanie wszystkiego. W tym czasie okablowaliśmy i zamontowaliśmy kamery na torze, zbudowaliśmy centrum dowodzenia z telebimem mobilnym oraz ministudio, do którego później zapraszaliśmy gości na wywiady. Nasza praca nie ograniczyła się jedynie do Toru Poznań, pod hotelem Andersia postawiliśmy videowall - ścianę monitorów bezszwowych w specjalnie przygotowanej na to wydarzenia zabudowie. Na ekran transmitowaliśmy na żywo wszystko to, co działo się na Torze.

  Impreza była bardzo udana - organizator szacuje, że zmagania obserwowało kilkanaście tysięcy fanów szybkich samochodów. Atmosferę, jaka panowała na Torze w Poznaniu najlepiej oddaje krótki film nakręcony przez WEBER GROUP:  Oprócz wydarzeń motoryzacyjnych WEBER GROUP wspiera techniczne także inne wydarzenia takie jak: koncerty i festiwale, imprezy plenerowe - dni miast, dożynki, wydarzenia sportowe i mistrzostwa, imprezy firmowe, konferencje i sympozja, a także dostarcza rozwiązania multimedialne na targi.
  Jedną z ostatnich realizacji był koncert Carlosa Santany w Dolinie Charlotty, ale jak zapewnia Michał Siedlecki - Każda realizacja jest dla nas bardzo ważna i do każdej wkładamy maks naszych możliwości, tak, aby organizator i widzowie byli zadowoleni. Wysoka jakość usług nie zawsze musi iść w parze z kosmiczną ceną - zapraszam wszystkich, którzy chcieliby się o tym przekonać.  Przykładowe realizacje firmy można znaleźć tutaj: www.webergroup.pl

  Zapraszamy także do śledzenia losów WEBER GROUP na facebooku: www.facebook.com/webergrouppl/


  Czytaj także

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   PRZEPISY

   PORADY

   Gry On Line - Zagraj Reklama