Ważne
  Genewa 2017. Prototypy na salonie [ZDJĘCIA]

  Genewa 2017. Prototypy na salonie [ZDJĘCIA]

  Motofakty.pl

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  1/52
  przejdź do galerii

  ©fot. Tomasz Szmandra

  Salon samochodowy w Genewie został uświetniony prezentacjami wielu pojazdów koncepcyjnych, które zwiastują nadejście nowych modeli oraz kierunki, w których motoryzacja może rozwijać się w przyszłości.
  Salon samochodowy w Genewie jak co roku rozpoczyna przegląd motoryzacyjnych nowości w Europie. W tym roku to już 87. edycja tej prestiżowej wystawy. Pierwsze dwa dni imprezy (7-8 marca) to tzw. dni prasowe, tradycyjnie przeznaczone są dla dziennikarzy. Dla zwiedzających drzwi genewskiej wystawy będą otwarte od 9 do 19 marca.

  Zobacz koniecznie: Genewa 2017. Klasyki w blasku fleszy [ZDJĘCIA]

  Zobacz koniecznie: Genewa 2017. Prezentacja supersamochodów [ZDJĘCIA]

  Miłośnicy supersamochodów mają co oglądać m.in. na stoiskach Ferrari, Lamborghini i Porsche. Także popularne marki - w tym Ford i Mercedes - przypomniały o swoich sportowych aspiracjach. Nie zabrakło też egzotycznych propozycji. Wśród nich - Tata Racemo, Pagani Huayra Roadster oraz Scuderia Cameron Glickenhaus SCG 003.

  Zobacz koniecznie: Genewa 2017. Kobiety i szybkie samochody

  Jednorazowa wejściówka dla dorosłej osoby kosztuje 16 franków szwajcarskich (około 64 zł), natomiast dzieci w wieku od 6 do 16 lat zapłacą 9 franków szwajcarskich (około 36 zł). Przygotowano także zniżki do grup powyżej 20 osób. W takim przypadku każdy musi zapłacić 11 franków szwajcarskich, czyli około 44 zł. Salon samochodowy można odwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00, natomiast w sobotę i niedzielę od 9.00 do 19.00.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   PRZEPISY

   PORADY