Za mało ławek i nieczynna fontanna pod Dworcem Głównym

  Za mało ławek i nieczynna fontanna pod Dworcem Głównym

  Arkadiusz Orman

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Za mało ławek i nieczynna fontanna pod Dworcem Głównym

  ©Arkadiusz Orman

  - Dlaczego przed dworcem zlikwidowano sporo ławek? Czasami nie ma gdzie usiąść. Pewnie wszystko przez bezdomnych, ale dlaczego mieszkańcy mają na tym cierpieć? - pyta się Jacek Szukalski.
  Za mało ławek i nieczynna fontanna pod Dworcem Głównym

  ©Arkadiusz Orman

  Problemów jest więcej. Od dłuższego czasu nie działa jedna z fontann. Po co była robiona, skoro jest wyłączona? Dodatkowo jest również problem z drzwiami wejściowymi, które się zacinają. Czy wszystkie te problemy zostaną rozwiązane?

  Sprawą zajął się reporter Gazety Wrocławskiej Arkadiusz Orman:


  Aleksandra Dąbek z wydziału prasowego Biura Komunikacji i Marketingu Polskich Linii Państwowych S.A. tłumaczy, że część ławek przed dworcem została przeniesiona bliżej ul. Peronowej. Na razie w planach nie przewiduje się zwiększenia ich liczby wokół dworca.

  Jeśli chodzi o fontannę, to obecnie trwa jej przegląd serwisowy. - Planujemy, że zostanie uruchomiona w przyszłym tygodniu – wyjaśnia Dabek.

  W sprawie zacinających się drzwi, zapewniono nas, że wszystkie na bieżąco są sprawdzane. - Są sprawne. Aby ułatwić podróżnym przemieszczanie się po obiekcie, w okresie letnim niektóre ze skrzydeł drzwiowych ustawiane są w pozycji otwartej – dodaje Dąbek.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz we Wrocławiu najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w pobliżu katedry?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z Wrocławiem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zlikwidujcie tam beton to sie klimat poprawi

   wroclawianin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 11 / 3

   Taki tumiwizizm zapanowal we Wroclawskiej architekturze pod rzadami Dutkiewicza, wszystko zalewa sie betonem by nie utrzymywac zieleni. To co akurat mieszkancom najbardziej potrzebne w centrum jest...rozwiń całość

   Taki tumiwizizm zapanowal we Wroclawskiej architekturze pod rzadami Dutkiewicza, wszystko zalewa sie betonem by nie utrzymywac zieleni. To co akurat mieszkancom najbardziej potrzebne w centrum jest nie na reke urzednikom. Zgrozazwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kompetencja dziennikarzy mnie powala

   Leo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 2

   A co to są Polskie Linie Państwowe -PLP? Nie wiedziałam, że mamy nowego przewoźnika; )

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie działająca fontanna

   Janusz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 10

   To faktycznie problem wart wzmianki :(


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Może to nie ważki problem ogólnoświatowy

   faf (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 2

   ale ja tam lubię wiedzieć czy to już tak na zawsze czy coś z tym robią. Legendarne ruchome schody na dworcu w Katowicach jak się niedługo po otwarciu zepsuły tak przez następne ćwierć wieku PKP ich...rozwiń całość

   ale ja tam lubię wiedzieć czy to już tak na zawsze czy coś z tym robią. Legendarne ruchome schody na dworcu w Katowicach jak się niedługo po otwarciu zepsuły tak przez następne ćwierć wieku PKP ich nie naprawiło. Aż przebudowali cały dworzec.
   Dobrze wiedzieć czy z fontanną nie będzie podobnie :-)zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama