Młodzi judocy stanęli na podium

Kacper Chudzik
Judo. Sukces młodych zawodników z Głogowskiego Klubu Judo - Sekcji w Borku

W niedzielę, 22 marca, w Oleśnicy odbyła się V edycja turnieju "Tiger Cup Judo" Wzięło w niej udział 680 zawodników z czterech województw. Nie zabrakło tam również reprezentantów"UKS Głogowskiego Klubu Judo" z sekcji w Borku. Reprezentowało ją 10 zawodników i każdy z nich wrócił z krążkiem.

Zdecydowanie bezkonkurencyjna była Dominika Opałka, która wygrała wszystkie walki przed czasem i zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii. Na miejscach drugich w różnych kategoriach uplasowało się sześciu zawodników: Wojciech Pawlarczyk, Jakub Siodłak, Jędrzej Janikowski, Justyna Opałka oraz bracia Krzysztof i Dawid Czekajło. Z kolei miejsca trzecie zajęli: Bartłomiej Serwach, Piotr Zieliński oraz Wiktor Krawczyk.

Zawodnicy pod okiem trenera "GKJ" Łukasza Koguta przygotowują się już do kolejnych zawodów i liczą na kolejne sukcesy i medale.